fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дарниця першою з українських компаній увійшла до The Regulatory Affairs Professionals Society

08/ 02/ 2021
  01 лютого, Київ. Фармацевтична компанія “Дарниця” стала учасником The Regulatory Affairs Professionals Society  (RAPS) – найбільшої світової організації спеціалістів з регулювання у сфері охорони здоровя та супутніх товарів (лікарських засобів, медичних виробів, біопрепаратів та харчових продуктів). Штаб-квартира RAPS розташована в США поблизу Вашинґтона з відділеннями та філіями по всьому світу. В рамках участі в глобальній мережі “Дарниці” планує зосередитися на вдосконаленні та підвищенні стандартів підготовки документації, проведення клінічних випробувань, забезпечення якості і допуску препаратів в ринок та моніторингу їх застосування. Олександр Торгун, директор з регуляторних питань фармацевтичної компанії “Дарниця”: В умовах надзвичайної ситуації у світовій системі охорони здоров’я, спричиненої пандемією COVID-19, спеціалісти з регуляторних питань в усіх країнах зіткнулися з новими викликами. RAPS володіє необхідними ресурсами для їх подолання і з приєднанням до глобальної мережі “Дарниця” отримала нові можливості для вдосконалення професійних компетенцій в цій сфері.  Ми отримали додаткові інструменти, щоб розширювати доступність безпечних і ефективних лікарських засобів, зокрема, - через підвищення стандартів роботи в регуляторній сфері. Заснована в 1976 році, RAPS є некомерційною організацією, що розвиває професійні стандарти в сфері регулювання, проводить дослідження, сприяє обміну знаннями та налагодженню мережевих зв’язків, а також здійснює сертифікацію з питань регулювання (RAC).

01 лютого, Київ. Фармацевтична компанія “Дарниця” стала учасником The Regulatory Affairs Professionals Society  (RAPS) – найбільшої світової організації спеціалістів з регулювання у сфері охорони здоров’я та супутніх товарів (лікарських засобів, медичних виробів, біопрепаратів та харчових продуктів). Штаб-квартира RAPS розташована в США поблизу Вашинґтона з відділеннями та філіями по всьому світу.

В рамках участі в глобальній мережі “Дарниці” планує зосередитися на вдосконаленні та підвищенні стандартів підготовки документації, проведення клінічних випробувань, забезпечення якості і допуску препаратів в ринок та моніторингу їх застосування.

Олександр Торгун, директор з регуляторних питань фармацевтичної компанії “Дарниця”:
“В умовах надзвичайної ситуації у світовій системі охорони здоров’я, спричиненої пандемією COVID-19, спеціалісти з регуляторних питань в усіх країнах зіткнулися з новими викликами. RAPS володіє необхідними ресурсами для їх подолання і з приєднанням до глобальної мережі “Дарниця” отримала нові можливості для вдосконалення професійних компетенцій в цій сфері.  Ми отримали додаткові інструменти, щоб розширювати доступність безпечних і ефективних лікарських засобів, зокрема, – через підвищення стандартів роботи в регуляторній сфері”.

Заснована в 1976 році, RAPS є некомерційною організацією, що розвиває професійні стандарти в сфері регулювання, проводить дослідження, сприяє обміну знаннями та налагодженню мережевих зв’язків, а також здійснює сертифікацію з питань регулювання (RAC).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: