fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Данон в Україні долучається до соціальної кампанії #ПідтримуюЛікарів

27/ 04/ 2020
  31 березня компанія Данон в Україні розпочала надання підтримки лікарям, які задіяні у боротьбі з коронавірусною інфекцією. В рамках цієї програми компанія протягом квітня-травня 2020 року передасть лікарям 10 тон продукції власного виробництва та виділить бюджет у 500 000 грн на закупівлю засобів захисту для лікарів. Безперечно будь-яка допомога закладам охорони здоров’я та медичним працівникам на сьогодні є першочерговою необхідністю. Саме тому, Данон вирішили на щотижневій основі забезпечувати лікарів відповідних закладів та відділень продукцією свого виробництва. У своїй програмі підтримки Данон в Україні сфокусувались на містах своєї присутності, адже саме тут компанія зможе забезпечити ефективну та оперативну взаємодію як з місцевими органами влади, так і з відповідними закладами охорони здоров’я. Вже з кінця березня в Києві, Кременчуці та Херсоні було розпочато взаємодію з інфекційними лікарнями, інфекційними відділеннями клінічних лікарень, а також деякими службами швидкої допомоги з метою підтримки медичних працівників продуктовими наборами виробництва Данон. На сьогодні до мережі постачання в рамках даної програми залучені Олександрівська міська клінічна лікарня міста Києва, Обласна інфекційна лікарня в місті Херсон, Інфекційне відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчук» та Інфекційне відділення дитячої міської лікарні в місті Кременчук, а також Станція екстреної медичної допомоги в місті Кременчук. В Києві до програми також наразі долучаються Міська клінічна лікарня №4 Солом’янського району та Міська клінічна лікарня №9 Шевченківського району. В рамках програми допомоги, яка триватиме протягом квітня-березня, буде надано всього 10 тон молочної та кисломолочної продукції виробництва компанії Данон в Україні. Крім того, компанія прийняла рішення про виділення бюджету у розмірі 500 000 грн для закупівлі необхідних засобів захисту, що потрібні для безпечного виконання лікарями своїх щоденних обов’язків. «Таким чином, Данон висловлює свою підтримку тим медичним працівникам, які, рятуючи наше з вами здоров’я, а іноді й життя, наражають себе на ризик. На жаль, саме медичні працівники часто не мають часу та й можливості подбати про своє якісне харчування. Тому, сьогодні більше, ніж будь-коли, відчуваємо, що маємо підтримати тих, хто рятує українців.» - зазначив Генеральний Директор Данон в Україні Адріан-Валентін Паску. *** Про Данон в Україні Група компаній Данон в Україні є виробником і дистрибютором широкого асортименту продуктів харчування. Діяльність компанії в Україні зосереджена на виробництві молочних продуктів та дистрибуції продуктів дитячого та медичного харчування. Виробничі потужності компанії представлені двома заводами: «Данон Дніпро» (у м. Херсон) і «Данон Кремез» (у м. Кременчук). Для отримання більш детальної інформації звертайтесь до: Катерини Глушаниці, Менеджер із взаємодії з науково-медичними установами та організаціями

31 березня компанія Данон в Україні розпочала надання підтримки лікарям, які задіяні у боротьбі з коронавірусною інфекцією. В рамках цієї програми компанія протягом квітня-травня 2020 року передасть лікарям 10 тон продукції власного виробництва та виділить бюджет у 500 000 грн на закупівлю засобів захисту для лікарів.

Безперечно будь-яка допомога закладам охорони здоров’я та медичним працівникам на сьогодні є першочерговою необхідністю. Саме тому, Данон вирішили на щотижневій основі забезпечувати лікарів відповідних закладів та відділень продукцією свого виробництва.

У своїй програмі підтримки Данон в Україні сфокусувались на містах своєї присутності, адже саме тут компанія зможе забезпечити ефективну та оперативну взаємодію як з місцевими органами влади, так і з відповідними закладами охорони здоров’я. Вже з кінця березня в Києві, Кременчуці та Херсоні було розпочато взаємодію з інфекційними лікарнями, інфекційними відділеннями клінічних лікарень, а також деякими службами швидкої допомоги з метою підтримки медичних працівників продуктовими наборами виробництва Данон.

На сьогодні до мережі постачання в рамках даної програми залучені Олександрівська міська клінічна лікарня міста Києва, Обласна інфекційна лікарня в місті Херсон, Інфекційне відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчук» та Інфекційне відділення дитячої міської лікарні в місті Кременчук, а також Станція екстреної медичної допомоги в місті Кременчук. В Києві до програми також наразі долучаються Міська клінічна лікарня №4 Солом’янського району та Міська клінічна лікарня №9 Шевченківського району.

В рамках програми допомоги, яка триватиме протягом квітня-березня, буде надано всього 10 тон молочної та кисломолочної продукції виробництва компанії Данон в Україні. Крім того, компанія прийняла рішення про виділення бюджету у розмірі 500 000 грн для закупівлі необхідних засобів захисту, що потрібні для безпечного виконання лікарями своїх щоденних обов’язків.

«Таким чином, Данон висловлює свою підтримку тим медичним працівникам, які, рятуючи наше з вами здоров’я, а іноді й життя, наражають себе на ризик. На жаль, саме медичні працівники часто не мають часу та й можливості подбати про своє якісне харчування. Тому, сьогодні більше, ніж будь-коли, відчуваємо, що маємо підтримати тих, хто рятує українців.» – зазначив Генеральний Директор Данон в Україні Адріан-Валентін Паску.

***

Про Данон в Україні

Група компаній Данон в Україні є виробником і дистриб’ютором широкого асортименту продуктів харчування. Діяльність компанії в Україні зосереджена на виробництві молочних продуктів та дистрибуції продуктів дитячого та медичного харчування. Виробничі потужності компанії представлені двома заводами: «Данон Дніпро» (у м. Херсон) і «Данон Кремез» (у м. Кременчук).

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь до: Катерини Глушаниці, Менеджер із взаємодії з науково-медичними установами та організаціями

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: