fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Daikin зміцнюється в існуючих ринкових сегментах

17/ 05/ 2024
  За останніми даними авторитетного японського кліматичного виробника Daikin Industries, обсяг продажів компанії за 2023-й фінансовий рік (01.04.2023-31.03.2024) склав ¥4395,3 млрд. або €28 млрд., що на 10% більше, ніж у попередньому фінансовому році. Продажі компанії Daikin Europe, за той й же період, становили приблизно €4,9 млрд. За спостереженнями компанії Daikin Europe, провідного європейського виробника охолоджувального і опалювального обладнання, одним з позитивних моментів є зростання активності на комерційних і промислових ринках в регіоні ЕМЕА (Європа, Близький Схід і Африка), а також в сегменті послуг і рішень під ключ. Також спостерігалося зростання продажів в регіонах, що розвиваються, зокрема в Туреччині, в країнах Близького Сходу та Африки. Тоді як попит на великі комерційні проекти на базі кліматичного обладнання прямого розширення в готельному та офісному секторах не продемонстрував відчутного зростання у деяких європейських регіонах, глобальному кліматичному гравцю Daikin вдалося перевершити результати минулого року завдяки своїй продуктивності на ринку великих комерційних проектів на базі мультизональних систем VRV, а також в сегменті легких комерційних застосувань, як то невеликі центри обробки даних і складські і логістичні комплекси. Компанія Daikin Europe досягла успіху в сегменті великих комерційних та промислових проектів на базі холодильних машин і прикладних систем в регіоні ЕМЕА, задовольняючи таким чином зростаючий попит на водяні системи опалення та охолодження, керуючись цілями Європейської Унії щодо вуглецевої нейтральності. Незважаючи на значний тиск на житловий ринок односімейних будинків, компанія Daikin наочно демонструє збільшення продажів своїх кліматичних рішень для проектів колективного житла. На Близькому Сході, наприклад, бізнес компанії досяг неабиякого успіху, забезпечивши кілька великих проектів. Продажі в секторі холодильного обладнання виграють від інвестицій у ринок роздрібної торгівлі продуктами харчування, тоді як відновлення туризму в Південній Європі збільшило попит на холодильні машини в сегменті ресторацій і готелів. Ринок промислового охолодження Daikin продемонстрував найбільше зростання на Близькому Сході та в країнах Африки. Джерело:  https://www.daikin.com

За останніми даними авторитетного японського кліматичного виробника Daikin Industries, обсяг продажів компанії за 2023-й фінансовий рік (01.04.2023-31.03.2024) склав ¥4395,3 млрд. або €28 млрд., що на 10% більше, ніж у попередньому фінансовому році. Продажі компанії Daikin Europe, за той й же період, становили приблизно €4,9 млрд.

За спостереженнями компанії Daikin Europe, провідного європейського виробника охолоджувального і опалювального обладнання, одним з позитивних моментів є зростання активності на комерційних і промислових ринках в регіоні ЕМЕА (Європа, Близький Схід і Африка), а також в сегменті послуг і рішень під ключ. Також спостерігалося зростання продажів в регіонах, що розвиваються, зокрема в Туреччині, в країнах Близького Сходу та Африки.

Тоді як попит на великі комерційні проекти на базі кліматичного обладнання прямого розширення в готельному та офісному секторах не продемонстрував відчутного зростання у деяких європейських регіонах, глобальному кліматичному гравцю Daikin вдалося перевершити результати минулого року завдяки своїй продуктивності на ринку великих комерційних проектів на базі мультизональних систем VRV, а також в сегменті легких комерційних застосувань, як то невеликі центри обробки даних і складські і логістичні комплекси.

Компанія Daikin Europe досягла успіху в сегменті великих комерційних та промислових проектів на базі холодильних машин і прикладних систем в регіоні ЕМЕА, задовольняючи таким чином зростаючий попит на водяні системи опалення та охолодження, керуючись цілями Європейської Унії щодо вуглецевої нейтральності.

Незважаючи на значний тиск на житловий ринок односімейних будинків, компанія Daikin наочно демонструє збільшення продажів своїх кліматичних рішень для проектів колективного житла. На Близькому Сході, наприклад, бізнес компанії досяг неабиякого успіху, забезпечивши кілька великих проектів.

Продажі в секторі холодильного обладнання виграють від інвестицій у ринок роздрібної торгівлі продуктами харчування, тоді як відновлення туризму в Південній Європі збільшило попит на холодильні машини в сегменті ресторацій і готелів.

Ринок промислового охолодження Daikin продемонстрував найбільше зростання на Близькому Сході та в країнах Африки.

Джерело:  https://www.daikin.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: