fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Daikin застосовує штучний інтелект для скорочення споживання офісної електроенергії на 20%

19/ 09/ 2024
  ЯПОНІЯ: Цього місяця авторитетний японський виробник і постачальник кліматичних рішень Daikin Industries запустив нову послугу для комерційних будівель, що використовує штучний інтелект для зниження енергоспоживання системами кондиціювання повітря в офісних приміщеннях на 20%. Провідний світовий ринковий гравець Daikin запроваджує нову послугу на базі штучного інтелекту для обмеження споживання енергії системами кондиціювання повітря в комерційних будівлях. (Daikin Industries) Глобальний кліматичний важковаговик з штаб-квартирою в японській Osaka пропонує дистанційний автоматизований інструмент енергозбереження для багатозональних систем кондиціювання повітря, встановлених у комерційних будівлях. Спеціальні мережеві термінали підключатимуться до зовнішніх блоків для збору даних. Технологія штучного інтелекту управлятиме системою кондиціювання повітря для підвищення ефективності, вносячи відповідні коригування на основі таких факторів, як рівень сонячного світла, зовнішня температура та кількість комп’ютерів, що працюють в офісах. Послугу додано до віддаленого діагностичного сервісу AirNet компанії Daikin, що використовується для виявлення виходів з ладу систем кондиціювання повітря. Інструмент енергозбереження на базі штучного інтелекту пропонується існуючим клієнтам без додаткової плати, а мережеві пристрої можуть підключатися до вже встановленого обладнання. Новий сервіс кожні п’ять хвилин збирає інформацію про теплове навантаження з кожної зони будівлі. Штучний інтелект вивчає дані та відповідно управляє швидкістю двигуна компресора у зовнішніх блоках кліматичного обладнання. В нових системах підвищення ефективності на базі штучного інтелекту розробки Daikin мережеві термінали підключатимуться до зовнішніх блоків мультизональних систем кондиціювання повітря. (Daikin Industries) Майже 80% електроенергії, споживаної кондиціонерами, використовується для роботи компресорів. Японські виробники змогли знизити споживання електроенергії більш ніж на 50% завдяки використанню інверторів, що зменшують швидкість компресора у відповідності до налаштувань температури. З урахуванням невеликого запасу для удосконалень збоку апаратного забезпечення, Daikin звернувся до штучного інтелекту та інших програмних інструментів для подальшого підвищення енергоефективності. За даними Daikin, в демонстрації, проведеній у штаб-квартирі компанії Yamaha в Hamamatsu, місті на південний захід від Tokyo, інструмент керування штучним інтелектом зміг знизити споживання електроенергії на 20% протягом 12 місяців. За допомогою пілотного впровадження інструменту приблизно в 20 місцях, Daikin зафіксував економію електроенергії в середньому на 10%. Компанія також прагне скористатися тенденцією до декарбонізації для збільшення кількості абонементів на свої послуги, що пропонують енергозбереження. Джерело: https://asia.nikkei.com

ЯПОНІЯ: Цього місяця авторитетний японський виробник і постачальник кліматичних рішень Daikin Industries запустив нову послугу для комерційних будівель, що використовує штучний інтелект для зниження енергоспоживання системами кондиціювання повітря в офісних приміщеннях на 20%.

Провідний світовий ринковий гравець Daikin запроваджує нову послугу на базі штучного інтелекту для обмеження споживання енергії системами кондиціювання повітря в комерційних будівлях. (Daikin Industries)

Глобальний кліматичний важковаговик з штаб-квартирою в японській Osaka пропонує дистанційний автоматизований інструмент енергозбереження для багатозональних систем кондиціювання повітря, встановлених у комерційних будівлях. Спеціальні мережеві термінали підключатимуться до зовнішніх блоків для збору даних.

Технологія штучного інтелекту управлятиме системою кондиціювання повітря для підвищення ефективності, вносячи відповідні коригування на основі таких факторів, як рівень сонячного світла, зовнішня температура та кількість комп’ютерів, що працюють в офісах.

Послугу додано до віддаленого діагностичного сервісу AirNet компанії Daikin, що використовується для виявлення виходів з ладу систем кондиціювання повітря. Інструмент енергозбереження на базі штучного інтелекту пропонується існуючим клієнтам без додаткової плати, а мережеві пристрої можуть підключатися до вже встановленого обладнання.

Новий сервіс кожні п’ять хвилин збирає інформацію про теплове навантаження з кожної зони будівлі. Штучний інтелект вивчає дані та відповідно управляє швидкістю двигуна компресора у зовнішніх блоках кліматичного обладнання.

В нових системах підвищення ефективності на базі штучного інтелекту розробки Daikin мережеві термінали підключатимуться до зовнішніх блоків мультизональних систем кондиціювання повітря. (Daikin Industries)

Майже 80% електроенергії, споживаної кондиціонерами, використовується для роботи компресорів. Японські виробники змогли знизити споживання електроенергії більш ніж на 50% завдяки використанню інверторів, що зменшують швидкість компресора у відповідності до налаштувань температури.

З урахуванням невеликого запасу для удосконалень збоку апаратного забезпечення, Daikin звернувся до штучного інтелекту та інших програмних інструментів для подальшого підвищення енергоефективності.

За даними Daikin, в демонстрації, проведеній у штаб-квартирі компанії Yamaha в Hamamatsu, місті на південний захід від Tokyo, інструмент керування штучним інтелектом зміг знизити споживання електроенергії на 20% протягом 12 місяців.

За допомогою пілотного впровадження інструменту приблизно в 20 місцях, Daikin зафіксував економію електроенергії в середньому на 10%. Компанія також прагне скористатися тенденцією до декарбонізації для збільшення кількості абонементів на свої послуги, що пропонують енергозбереження.

Джерело: https://asia.nikkei.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: