fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Daikin засновує компанію з продажу обладнання в Камбоджі

28/ 12/ 2023
  ЯПОНІЯ/КАМБОДЖА: Глобальний кліматичний важковаговик Daikin Industries створив пілприємство Daikin Airconditioning (Cambodia) Co Ltd для підтримки зростаючого ринку систем кондиціювання повітря в Камбоджі. Початок роботи компанії заплановано на січень наступного року з офісу в столиці країни Phnom Penh. Daikin був представлений в Камбоджі з 2019 року через свою філію Daikin Malaysia. На додаток до створення комерційної компанії в Камбоджі та розширення своєї мережі продажів кліматичного обладнання і післяпродажного обслуговування, Daikin також має заснувати навчальний центр з метою підготовки інсталяторів і сервісних інженерів для встановлення та обслуговування систем кондиціювання повітря. Через зростання населення в Азії, Daikin розглядає континент як ринок, що розвивається, і потребує кондиціювання повітря завдяки переважно тропічному клімату. Займаючи стратегічне місце на південному економічному коридорі, що перетинає південну частину півострова Індокитай, Камбоджа очікує один із найвищих темпів зростання ВВП в Азії на рівні 6% у 2024 році. З іншого боку Камбоджа має молоде населення з середнім віком близько двадцяти років. У 2021 році був прийнятий новий закон про інвестиції для залучення як внутрішніх, так і іноземних інвестицій. Очікується, що розвиток ринку нерухомості, включаючи курорти, а також діяльність автомобільних компаній значно активізуються, що обумовить подальший економічний розвиток в найближчому майбутньому. Ринок опалення, вентиляції та кондиціювання повітря в Камбоджі, особливо сегмент комерційного кондиціювання повітря, наразі динамічно розвивається в результаті збільшення інвестицій у торговельні центри, готелі та заводи в районі Phnom Penh. Оскільки щорічне зростання загального ринку систем опалення, вентиляції та кондиціювання повітря прогнозується на рівні 10% протягом наступних п’яти років, Камбоджа виглядає вельми багатообіцяючим ринком, де також очікується зростання попиту на побутове кліматичне обладнання через стрімке зростання населення. Довідка: Назва компанії: Daikin Airconditioning (Cambodia) Co., Ltd. Розташування: Phnom Penh, Королівство Камбоджа Представник: Toshiyuki Tanaka Капітал: 10 мільйонів доларів США Заснування: Листопад 2023 року Джерело: https://www.daikin.com 

ЯПОНІЯ/КАМБОДЖА: Глобальний кліматичний важковаговик Daikin Industries створив пілприємство Daikin Airconditioning (Cambodia) Co Ltd для підтримки зростаючого ринку систем кондиціювання повітря в Камбоджі.

Початок роботи компанії заплановано на січень наступного року з офісу в столиці країни Phnom Penh. Daikin був представлений в Камбоджі з 2019 року через свою філію Daikin Malaysia.

На додаток до створення комерційної компанії в Камбоджі та розширення своєї мережі продажів кліматичного обладнання і післяпродажного обслуговування, Daikin також має заснувати навчальний центр з метою підготовки інсталяторів і сервісних інженерів для встановлення та обслуговування систем кондиціювання повітря.

Через зростання населення в Азії, Daikin розглядає континент як ринок, що розвивається, і потребує кондиціювання повітря завдяки переважно тропічному клімату. Займаючи стратегічне місце на південному економічному коридорі, що перетинає південну частину півострова Індокитай, Камбоджа очікує один із найвищих темпів зростання ВВП в Азії на рівні 6% у 2024 році.

З іншого боку Камбоджа має молоде населення з середнім віком близько двадцяти років. У 2021 році був прийнятий новий закон про інвестиції для залучення як внутрішніх, так і іноземних інвестицій. Очікується, що розвиток ринку нерухомості, включаючи курорти, а також діяльність автомобільних компаній значно активізуються, що обумовить подальший економічний розвиток в найближчому майбутньому.

Ринок опалення, вентиляції та кондиціювання повітря в Камбоджі, особливо сегмент комерційного кондиціювання повітря, наразі динамічно розвивається в результаті збільшення інвестицій у торговельні центри, готелі та заводи в районі Phnom Penh.

Оскільки щорічне зростання загального ринку систем опалення, вентиляції та кондиціювання повітря прогнозується на рівні 10% протягом наступних п’яти років, Камбоджа виглядає вельми багатообіцяючим ринком, де також очікується зростання попиту на побутове кліматичне обладнання через стрімке зростання населення.

Довідка:

Назва компанії: Daikin Airconditioning (Cambodia) Co., Ltd.
Розташування: Phnom Penh, Королівство Камбоджа
Представник: Toshiyuki Tanaka
Капітал: 10 мільйонів доларів США
Заснування: Листопад 2023 року

Джерело: https://www.daikin.com 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: