fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Daikin запускає заохочувальну програму на базі застосунку The AClub в Великій Британії

17/ 11/ 2023
  ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: Компанія Daikin UK ініціювала нову схему заохочення на основі Інтернет застосунку The AClub, що дозволяє інсталяторам заробляти винагороджувальні бали за відповідні придбання обладнання через оптових партнерів Daikin. Інсталятори, що приєдналися до програми, можуть завантажити застосунок The AClub, зареєструватися та переглянути асортимент відповідної продукції Daikin за схемою. Після придбання обладнання, можна відсканувати квитанцію, рахунок-фактуру або накладну в застосунок The AClub та додати бали до облікового запису клієнта. Бали можна використовувати для ексклюзивних ваучерів у різноманітних роздрібних продавців. На додаток до схеми винагород члени програми The AClub отримають доступ до ексклюзивних пропозицій, акцій і випусків нової продукції з ексклюзивними знижками. Застосунок AClub також отримуватиме повідомлення про ексклюзивні події Daikin та інформацію про продукцію. “Ми прагнули спроектувати та розробити новий спосіб винагороди інсталяторів, що приймають рішення купувати і використовувати нашу продукцію через наших оптових партнерів для своїх клієнтів, і програма The AClub дозволяє нам втілити цей задум”, зазначає Katy Eccleston, менеджер каналу масової дистрибуції Daikin UK. Джерело: https://www.coolingpost.com

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: Компанія Daikin UK ініціювала нову схему заохочення на основі Інтернет застосунку The AClub, що дозволяє інсталяторам заробляти винагороджувальні бали за відповідні придбання обладнання через оптових партнерів Daikin.

Інсталятори, що приєдналися до програми, можуть завантажити застосунок The AClub, зареєструватися та переглянути асортимент відповідної продукції Daikin за схемою. Після придбання обладнання, можна відсканувати квитанцію, рахунок-фактуру або накладну в застосунок The AClub та додати бали до облікового запису клієнта.

Бали можна використовувати для ексклюзивних ваучерів у різноманітних роздрібних продавців.

На додаток до схеми винагород члени програми The AClub отримають доступ до ексклюзивних пропозицій, акцій і випусків нової продукції з ексклюзивними знижками. Застосунок AClub також отримуватиме повідомлення про ексклюзивні події Daikin та інформацію про продукцію.

“Ми прагнули спроектувати та розробити новий спосіб винагороди інсталяторів, що приймають рішення купувати і використовувати нашу продукцію через наших оптових партнерів для своїх клієнтів, і програма The AClub дозволяє нам втілити цей задум”, зазначає Katy Eccleston, менеджер каналу масової дистрибуції Daikin UK.

Джерело: https://www.coolingpost.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: