fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Daikin запускає програму підтримки інсталяторів теплових насосів AlthermaDaikin запускає програму підтримки інсталяторів теплових насосів Altherma

08/ 12/ 2023
  БЕЛЬГІЯ: Провідний європейський кліматичний і опалювальний виробник Daikin Europe ініціює загальноєвропейську програму Stand By Me – Certified Partner з метою підтримки монтажників теплових насосів Daikin Altherma. Ініціатива Stand By Me – Certified Partner дозволяє інсталяторам керувати технологіями побутових теплових насосів розробки Daikin, включаючи майбутню серію Daikin Altherma 4. Програма відкрита для участі всіх інсталяторів. Інсталятори пройдуть цілу низку практичних поглиблених онлайн і оффлайн тренінгів щодо роботи з різними системами теплових насосів Daikin Altherma. Після завершення програми навчання інсталятори отримують сертифікати, що охоплюватимуть увесь портфоліо теплових насосів Daikin Altherma, в залежноcті від холодоагенту, що використовується в системі. “Ми маємо переконатися, що інсталятори пройшли повну підготовку та зможуть забезпечити високоякісний та безпечний монтаж усієї кліматичної продукції Daikin в домівках людей”, коментує Patrick Crombez, генеральний менеджер Daikin Europe з опалення та відновлюваних джерел енергії. “Ми розробили спеціальну програму для постійного підвищення рівню безпеки в галузі теплових насосів у цілому”, додає фахівець. Очікуване швидке зростання ринку теплових насосів до 2030 року збільшить попит на досвідчених установників. “Серед хвилі нових інсталяторів, які ще не знайомі з тепловими насосами, і через постійно зростаючий попит на навчання, програма Stand By Me – Certified Partner компанії Daikin займає провідне місце на ринку. Ми підвищуємо кваліфікацію існуючих і нових інсталяторів з метою забезпечення найвищої якості монтажу та післяпродажного обслуговування для кінцевого користувача”, резюмує Crombez. Програма Stand By Me – Certified Partner є відтепер активною і відкритою для всіх інсталяторів, які можуть зареєструватися за цим посиланням. Джерело: https://www.coolingpost.com 

БЕЛЬГІЯ: Провідний європейський кліматичний і опалювальний виробник Daikin Europe ініціює загальноєвропейську програму Stand By Me – Certified Partner з метою підтримки монтажників теплових насосів Daikin Altherma.

Ініціатива Stand By Me – Certified Partner дозволяє інсталяторам керувати технологіями побутових теплових насосів розробки Daikin, включаючи майбутню серію Daikin Altherma 4. Програма відкрита для участі всіх інсталяторів.

Інсталятори пройдуть цілу низку практичних поглиблених онлайн і оффлайн тренінгів щодо роботи з різними системами теплових насосів Daikin Altherma.

Після завершення програми навчання інсталятори отримують сертифікати, що охоплюватимуть увесь портфоліо теплових насосів Daikin Altherma, в залежноcті від холодоагенту, що використовується в системі.

“Ми маємо переконатися, що інсталятори пройшли повну підготовку та зможуть забезпечити високоякісний та безпечний монтаж усієї кліматичної продукції Daikin в домівках людей”, коментує Patrick Crombez, генеральний менеджер Daikin Europe з опалення та відновлюваних джерел енергії. “Ми розробили спеціальну програму для постійного підвищення рівню безпеки в галузі теплових насосів у цілому”, додає фахівець.

Очікуване швидке зростання ринку теплових насосів до 2030 року збільшить попит на досвідчених установників. “Серед хвилі нових інсталяторів, які ще не знайомі з тепловими насосами, і через постійно зростаючий попит на навчання, програма Stand By Me – Certified Partner компанії Daikin займає провідне місце на ринку. Ми підвищуємо кваліфікацію існуючих і нових інсталяторів з метою забезпечення найвищої якості монтажу та післяпродажного обслуговування для кінцевого користувача”, резюмує Crombez.

Програма Stand By Me – Certified Partner є відтепер активною і відкритою для всіх інсталяторів, які можуть зареєструватися за цим посиланням.

Джерело: https://www.coolingpost.com 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: