fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Daikin виборює найвищу електротехнічну нагороду за двигун без рідкоземельних елементів

20/ 10/ 2023
  ЯПОНІЯ: Авторитетний світовий кліматичний виробник Daikin отримав найвищу відзнаку в електротехнічній промисловості за свій двигун без важких рідкоземельних елементів для побутових кондиціонерів. Японський кондиціонерний важковаговик отримав у 2023 році нагороду Electrical Industry Technology Achievement Award за досягнення в галузі технологій електротехнічної промисловості від Японської Асоціації Виробників Електротехніки JEMA. The Best Award — це нагорода, яку присуджує JEMA організаціям, які зробили внесок у прогрес і розвиток електротехнічної промисловості, досягнувши видатних результатів шляхом розробки нових продуктів і нових технологій у сфері важких електроприладів, побутової техніки та виробництва. Неодимові магніти можуть втратити свою міцність через розмагнічування, що відбувається, коли магніт піддається впливу високих температур. В електродвигуні розробки Daikin відсутні важкі рідкоземельні елементи диспрозій і тербій, які використовуються в звичайних високоефективних двигунах для підтримки магнітної сили неодимових магнітів. Існує занепокоєння щодо продовження постачання цих рідкоземельних елементів через їх дефіцит, а також зростання попиту через поширення електромобілів. Двигун Daikin імітує роль важких рідкоземельних елементів завдяки використанню технології керування, яка змінює робочий діапазон відповідно до температури магніту. Крім того, ця технологія зменшує кількість магнітів і використовує магніти з низьким опором розмагнічування, що, як очікується, сприятиме збереженню ресурсів і зниженню вартості двигунів. Джерело: https://www.coolingpost.com

ЯПОНІЯ: Авторитетний світовий кліматичний виробник Daikin отримав найвищу відзнаку в електротехнічній промисловості за свій двигун без важких рідкоземельних елементів для побутових кондиціонерів.

Японський кондиціонерний важковаговик отримав у 2023 році нагороду Electrical Industry Technology Achievement Award за досягнення в галузі технологій електротехнічної промисловості від Японської Асоціації Виробників Електротехніки JEMA. The Best Award — це нагорода, яку присуджує JEMA організаціям, які зробили внесок у прогрес і розвиток електротехнічної промисловості, досягнувши видатних результатів шляхом розробки нових продуктів і нових технологій у сфері важких електроприладів, побутової техніки та виробництва.

Неодимові магніти можуть втратити свою міцність через розмагнічування, що відбувається, коли магніт піддається впливу високих температур. В електродвигуні розробки Daikin відсутні важкі рідкоземельні елементи диспрозій і тербій, які використовуються в звичайних високоефективних двигунах для підтримки магнітної сили неодимових магнітів. Існує занепокоєння щодо продовження постачання цих рідкоземельних елементів через їх дефіцит, а також зростання попиту через поширення електромобілів.

Двигун Daikin імітує роль важких рідкоземельних елементів завдяки використанню технології керування, яка змінює робочий діапазон відповідно до температури магніту. Крім того, ця технологія зменшує кількість магнітів і використовує магніти з низьким опором розмагнічування, що, як очікується, сприятиме збереженню ресурсів і зниженню вартості двигунів.

Джерело: https://www.coolingpost.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: