fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Daikin виборює нагороду People’s Choice Award

06/ 10/ 2023
  БЕЛЬГІЯ: Авторитетний глобальний кліматичний важковаговик Daikin отримав престижну відзнаку Peoples ChoiceAward, що віддзеркалює споживацький вибір за найпопулярніший проект теплового насоса на основі голосування громадськості, від Європейської Асоціації Теплових Насосів EHPA. Нагорода Peoples Choice Award, що вручена відомому європейському кондиціонерному, опалювальному виробнику Daikin Europe, була однією з п’яти відзнак, оголошених підчас щорічного Форуму теплових насосів Асоціації EHPA минулого тижня. Окрім нагороди Peoples Choice Award за найпопулярніший проект теплового насоса, було також визнано проекти-переможці у чотирьох інших категоріях: відзнака Decarbuilding за використання теплових насосів у будівельному секторі; премія Decarbindustry за використання теплових насосів для більш стійких промислових практик; нагорода Lighthouse Heat Pump за інновації та креативність, а також приз Heat Pump city of the Year за створення першої в світі енергетичної мережі на основі CO2. Компанія Daikin Europe отримала нагороду Peoples Choice Award за заміну газових бойлерів на австрійському заводі Rottenmann дочірнього підприємства AHT з виробництва холодильних шаф. Проект під назвою ‘AHT Rottenmann Decarbonisation Project: Gas Boiler Replacement’ передбачав заміну бойлерів на найсучасніший каскад теплових насосів, що забезпечує загальну теплову потужність 1200 кВт. Екологічно раціональна система задовольнятиме потреби виробничого цеху заводу і офісної будівлі, а також забезпечує підготовку гігієнічно чистої побутової гарячої води, що повністю відповідає зобов’язанням компанії щодо впровадження екологічно чистих практик. Jan Logghe, старший менеджер компанії Daikin Europe, зокрема зазначив: “Ми надзвичайно пишаємось і дуже вдячні всім споживачам, які проголосували за наш проект промислового теплового насоса в AHT Rottenmann в Австрії. Отримання нагороди Peoples Choice Award наочно доводить, що наші екологічно безпечні рішення з декарбонізації галузі викликають схвальний відгук у широкої громадськості”. Джерело: https://www.ehpa.org

БЕЛЬГІЯ: Авторитетний глобальний кліматичний важковаговик Daikin отримав престижну відзнаку People’s ChoiceAward, що віддзеркалює споживацький вибір за найпопулярніший проект теплового насоса на основі голосування громадськості, від Європейської Асоціації Теплових Насосів EHPA.

Нагорода People’s Choice Award, що вручена відомому європейському кондиціонерному, опалювальному виробнику Daikin Europe, була однією з п’яти відзнак, оголошених підчас щорічного Форуму теплових насосів Асоціації EHPA минулого тижня.

Окрім нагороди People’s Choice Award за найпопулярніший проект теплового насоса, було також визнано проекти-переможці у чотирьох інших категоріях: відзнака Decarbuilding за використання теплових насосів у будівельному секторі; премія Decarbindustry за використання теплових насосів для більш стійких промислових практик; нагорода Lighthouse Heat Pump за інновації та креативність, а також приз Heat Pump city of the Year за створення першої в світі енергетичної мережі на основі CO2.

Компанія Daikin Europe отримала нагороду People’s Choice Award за заміну газових бойлерів на австрійському заводі Rottenmann дочірнього підприємства AHT з виробництва холодильних шаф.

Проект під назвою ‘AHT Rottenmann Decarbonisation Project: Gas Boiler Replacement’ передбачав заміну бойлерів на найсучасніший каскад теплових насосів, що забезпечує загальну теплову потужність 1200 кВт. Екологічно раціональна система задовольнятиме потреби виробничого цеху заводу і офісної будівлі, а також забезпечує підготовку гігієнічно чистої побутової гарячої води, що повністю відповідає зобов’язанням компанії щодо впровадження екологічно чистих практик.

Jan Logghe, старший менеджер компанії Daikin Europe, зокрема зазначив: “Ми надзвичайно пишаємось і дуже вдячні всім споживачам, які проголосували за наш проект промислового теплового насоса в AHT Rottenmann в Австрії. Отримання нагороди People’s Choice Award наочно доводить, що наші екологічно безпечні рішення з декарбонізації галузі викликають схвальний відгук у широкої громадськості”.

Джерело: https://www.ehpa.org

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: