fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Daikin виборює чергову нагороду GOOD DESIGN AWARD 2023 за дві свої розробки

20/ 10/ 2023
  ЯПОНІЯ: Відомий глобальний кліматичний гігант Daikin Industries Ltd. отримав чергові дві нагороди Good Design Award 2023 за спонсорства Японського Інституту Сприяння Дизайну JDP за підлоговий кондиціонер для австралійського та новозеландського ринку та інфрачервоний обігрівач далекої дії для Японії. Премія Good Design Award, заснована в 1957 році як єдиний комплексний механізм оцінки та просування дизайну в Японії, є всесвітнім дизайнерським конкурсом, в якому беруть участь величезна кількість японських і закордонних компаній і організацій. Мета конкурсу — покращити життя людей і суспільства шляхом оцінки та визнання якості дизайну в різних сферах, включаючи продукцію, архітектуру, системи та послуги. У 2023 році журі з вітчизняних і міжнародних дизайнерів, архітекторів і експертів відібрало 1548 примірників для нагороди Good Design Award з-поміж 5447 робіт. Завдяки місії Daikin – збагачувати життя людей за допомогою чистого кондиціонованого повітря, компанія прагне не лише до естетичної краси в дизайні своєї продукції, але й до створення нових цінностей, розширюючи таких чином можливості повітря через оригінальні дизайнерські рішення. Додаткова інформація про відзначену нагородами продукцію та дизайнерську діяльність Daikin – на веб-сайт Daikin design (японською): https://www.daikin.co.jp/design/ Підлоговий блок кондиціювання повітря для Австралії та Нової Зеландії Коментарі членів журі: Підлоговий кондиціонер для Австралії та Нової Зеландії — продукт, розроблений саме для повного відображення місцевого стилю життя у своєму дизайні. Окрім кліматичних умов південної Австралії та проектних вимог до управління температурою, розробка зосереджена на місцевій культурі та звичаях людей, які збираються біля обігрівачів з метою зігрітися та розслабитися, а також людей, які, можливо, хочуть лише зігріти свої ноги. Конструкція ефективно використовує унікальний і ефективний двосторонній потік повітря розробки Daikin, гармонійно доповнюючи інтер’єр житлових приміщень і не перевантажуючи їх. На нас справив велике враження непохитний і щирий підхід компанії до розробки, що максимально визнає потреби користувачів. Інфрачервоний обігрівач далекої дії HYBRID CERAMHEAT для Японії Коментарі членів журі: Завдяки унікальному повітрообміну та конструктивному дизайну обігрівач забезпечує безпечне та надійне опалення, що не можна знайти у звичайних системах далекого інфрачервоного опалення. Хоча йому бракує візуального відображення тепла і світла, яке є звичайним електричним нагрівальним обладнанням, можна сказати, що продукт є результатом щирого підходу, що демонструє турботу про безпеку підчас використання. Інша особливість, що нам сподобалася — це інтуїтивно зрозуміле керування, що забезпечується великим символьним інтерфейсом у верхній частині блоку. Також хочеться відзначити дизайнерів за активну роботу в напрямку комерціалізації продукту. Джерело: https://www.daikin.com

ЯПОНІЯ: Відомий глобальний кліматичний гігант Daikin Industries Ltd. отримав чергові дві нагороди Good Design Award 2023 за спонсорства Японського Інституту Сприяння Дизайну JDP за підлоговий кондиціонер для австралійського та новозеландського ринку та інфрачервоний обігрівач далекої дії для Японії.

Премія Good Design Award, заснована в 1957 році як єдиний комплексний механізм оцінки та просування дизайну в Японії, є всесвітнім дизайнерським конкурсом, в якому беруть участь величезна кількість японських і закордонних компаній і організацій. Мета конкурсу — покращити життя людей і суспільства шляхом оцінки та визнання якості дизайну в різних сферах, включаючи продукцію, архітектуру, системи та послуги. У 2023 році журі з вітчизняних і міжнародних дизайнерів, архітекторів і експертів відібрало 1548 примірників для нагороди Good Design Award з-поміж 5447 робіт.

Завдяки місії Daikin – збагачувати життя людей за допомогою чистого кондиціонованого повітря, компанія прагне не лише до естетичної краси в дизайні своєї продукції, але й до створення нових цінностей, розширюючи таких чином можливості повітря через оригінальні дизайнерські рішення.

Додаткова інформація про відзначену нагородами продукцію та дизайнерську діяльність Daikin – на веб-сайт Daikin design (японською): https://www.daikin.co.jp/design/

Підлоговий блок кондиціювання повітря для Австралії та Нової Зеландії

Коментарі членів журі:

Підлоговий кондиціонер для Австралії та Нової Зеландії — продукт, розроблений саме для повного відображення місцевого стилю життя у своєму дизайні. Окрім кліматичних умов південної Австралії та проектних вимог до управління температурою, розробка зосереджена на місцевій культурі та звичаях людей, які збираються біля обігрівачів з метою зігрітися та розслабитися, а також людей, які, можливо, хочуть лише зігріти свої ноги. Конструкція ефективно використовує унікальний і ефективний двосторонній потік повітря розробки Daikin, гармонійно доповнюючи інтер’єр житлових приміщень і не перевантажуючи їх. На нас справив велике враження непохитний і щирий підхід компанії до розробки, що максимально визнає потреби користувачів.

Інфрачервоний обігрівач далекої дії HYBRID CERAMHEAT для Японії

Коментарі членів журі:

Завдяки унікальному повітрообміну та конструктивному дизайну обігрівач забезпечує безпечне та надійне опалення, що не можна знайти у звичайних системах далекого інфрачервоного опалення. Хоча йому бракує візуального відображення тепла і світла, яке є звичайним електричним нагрівальним обладнанням, можна сказати, що продукт є результатом щирого підходу, що демонструє турботу про безпеку підчас використання. Інша особливість, що нам сподобалася — це інтуїтивно зрозуміле керування, що забезпечується великим символьним інтерфейсом у верхній частині блоку. Також хочеться відзначити дизайнерів за активну роботу в напрямку комерціалізації продукту.

Джерело: https://www.daikin.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: