fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Daikin відкриває третій завод в Індії

15/ 12/ 2023
  ІНДІЯ: Провідний глобальний кліматичний виробник Daikin офіційно відкрив свою нову фабрику з виробництва кондиціонерів площею 300 000 м2 у Sri City, Andhra Pradesh, у Південній Індії. Завод у Sri City є третім великим заводом Daikin в Індії. Він доповнює два існуючі заводи компанії, розташовані в місті Neemrana, штат Rajasthan, на півночі Індії, і вироблятиме побутові кондиціонери та компресори. “Наш новий завод значно збільшить виробничі потужності Daikin і ще більше зміцнить його прагнення до зростання на ринку Індії”, зазначив Kanwal Jeet Jawa президент Daikin Air Conditioning India. Daikin планує експортувати продукцію зі своїх заводів в Індії в регіони з високою температурою навколишнього середовища та подібними кліматичними умовами, наприклад у сусідні країни Азії, Близького Сходу та Африки. Daikin має близько 100 виробничих баз по всьому світу і працює в більш ніж 170 країнах. Джерело: https://www.daikin.com 

ІНДІЯ: Провідний глобальний кліматичний виробник Daikin офіційно відкрив свою нову фабрику з виробництва кондиціонерів площею 300 000 м2 у Sri City, Andhra Pradesh, у Південній Індії.

Завод у Sri City є третім великим заводом Daikin в Індії. Він доповнює два існуючі заводи компанії, розташовані в місті Neemrana, штат Rajasthan, на півночі Індії, і вироблятиме побутові кондиціонери та компресори.

“Наш новий завод значно збільшить виробничі потужності Daikin і ще більше зміцнить його прагнення до зростання на ринку Індії”, зазначив Kanwal Jeet Jawa президент Daikin Air Conditioning India.

Daikin планує експортувати продукцію зі своїх заводів в Індії в регіони з високою температурою навколишнього середовища та подібними кліматичними умовами, наприклад у сусідні країни Азії, Близького Сходу та Африки.

Daikin має близько 100 виробничих баз по всьому світу і працює в більш ніж 170 країнах.

Джерело: https://www.daikin.com 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: