fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Daikin відкриває черговий дилерський екологічний центр в Doncaster

10/ 05/ 2024
  ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: Провідний глобальний кондиціонерний і опалювальний фахівець Daikin відкрив новий дилерський екологічний центр, вже шостий за поточний рік, у місцевого постачальника сантехніки та систем опалення Spinks з міста Doncaster. В процесі відходу від викопного палива ш загальногалузевого руху в напрямку відновлюваної енергії, авторитетний кліматичний виробник Daikin впевнений, що екологічні центри відіграють ключову роль у навчанні та підготовці кваліфікованих інженерів-теплотехніків, а також в інформуванні власників будинків про переваги сталого зеленого опалення з низьким вмістом вуглецю. Офіційне відкриття нового центру, що став результатом спільних зусиль Daikin і Spinks, провела місцевий член парламенту Пані Rosie Winterton. Відвідувачі урочистої церемонії відкриття мали змогу зустрітися з експертами компанії Daikin UK і ознайомитися з усіма можливостями новітньої технології теплових насосів розробки Daikin. Світовий кліматичний бренд N1 також провів низку презентацій про продукцію Daikin і поділився усіма подробицями своїх можливостей щодо навчання інсталяторів обладнання екологічної галузі. Джерело: https://www.coolingpost.com

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: Провідний глобальний кондиціонерний і опалювальний фахівець Daikin відкрив новий дилерський екологічний центр, вже шостий за поточний рік, у місцевого постачальника сантехніки та систем опалення Spinks з міста Doncaster.

В процесі відходу від викопного палива ш загальногалузевого руху в напрямку відновлюваної енергії, авторитетний кліматичний виробник Daikin впевнений, що екологічні центри відіграють ключову роль у навчанні та підготовці кваліфікованих інженерів-теплотехніків, а також в інформуванні власників будинків про переваги сталого зеленого опалення з низьким вмістом вуглецю.

Офіційне відкриття нового центру, що став результатом спільних зусиль Daikin і Spinks, провела місцевий член парламенту Пані Rosie Winterton.

Відвідувачі урочистої церемонії відкриття мали змогу зустрітися з експертами компанії Daikin UK і ознайомитися з усіма можливостями новітньої технології теплових насосів розробки Daikin. Світовий кліматичний бренд N1 також провів низку презентацій про продукцію Daikin і поділився усіма подробицями своїх можливостей щодо навчання інсталяторів обладнання екологічної галузі.

Джерело: https://www.coolingpost.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: