fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Daikin UK купує Robert Heath Heating

29/ 03/ 2024
  ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: Компанія Daikin UK придбає місцевого оператора з технічного та сервісного обслуговування опалювальних систем Robert Heath Heating Ltd. із штаб-квартирою в Surrey. Robert Heath (ліворуч) укладає угоду з Hiroyasu Ishikawa, генеральним директором Daikin UK Daikin впевнений, що завдяки підписаній угоді суттєво зміцнить мережу своїх фахівців з забезпечення опалювальних послуг для житлових будинків у Великій Британії у повній відповідності з переходом на опалення з низьким вмістом вуглецю. Оскільки очікується, що теплові насоси з повітряним джерелом тепла відіграватимуть вирішальну роль у допомозі уряду Великої Британії досягти цілей декарбонізації, авторитетний глобальний кліматичний і опалювальний гігант Daikin планує максимально розширити свої можливості з технічного та сервісного обслуговування опалювальних систем. Robert Heath Heating є одним з провідних газових підприємств Великої Британії з близько 450 співробітниками, тоді як інженери компанії мають гармонійно доповнити існуючу мережу сервісних партнерів Daikin. Коментуючи придбання, Hiroyasu Ishikawa, генеральний директор Daikin Велика Британія зокрема зазначив, що угода з Robert Heath Heating має неабияк підсилити організацію відомого світового опалювального гравця на ринку країни, а також забезпечити широку підтримку якісного післяпродажного обслуговування клієнтів. Заснована в 1983 році компанія Robert Heath Heating працює в Лондоні, на Південному Сході, в Мідленді та на півночі Англії. Джерело: https://www.coolingpost.com

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: Компанія Daikin UK придбає місцевого оператора з технічного та сервісного обслуговування опалювальних систем Robert Heath Heating Ltd. із штаб-квартирою в Surrey.

Robert Heath (ліворуч) укладає угоду з Hiroyasu Ishikawa, генеральним директором Daikin UK

Daikin впевнений, що завдяки підписаній угоді суттєво зміцнить мережу своїх фахівців з забезпечення опалювальних послуг для житлових будинків у Великій Британії у повній відповідності з переходом на опалення з низьким вмістом вуглецю.

Оскільки очікується, що теплові насоси з повітряним джерелом тепла відіграватимуть вирішальну роль у допомозі уряду Великої Британії досягти цілей декарбонізації, авторитетний глобальний кліматичний і опалювальний гігант Daikin планує максимально розширити свої можливості з технічного та сервісного обслуговування опалювальних систем.

Robert Heath Heating є одним з провідних газових підприємств Великої Британії з близько 450 співробітниками, тоді як інженери компанії мають гармонійно доповнити існуючу мережу сервісних партнерів Daikin.

Коментуючи придбання, Hiroyasu Ishikawa, генеральний директор Daikin Велика Британія зокрема зазначив, що угода з Robert Heath Heating має неабияк підсилити організацію відомого світового опалювального гравця на ринку країни, а також забезпечити широку підтримку якісного післяпродажного обслуговування клієнтів.

Заснована в 1983 році компанія Robert Heath Heating працює в Лондоні, на Південному Сході, в Мідленді та на півночі Англії.

Джерело: https://www.coolingpost.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: