fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Daikin створює віртуальне навчальне середовище

12/ 12/ 2024
  ЯПОНІЯ: Глобальний кліматичний лідер Daikin Industries і японський виробник інформаційних технологій та електроніки NEC розпочали навчання інженерів з обслуговування систем кондиціювання повітря за допомогою технологій віртуальної та доповненої реальності. Дві японські транснаціональні компанії створили віртуальний простір для перевірки та діагностики кондиціонерів повітря на міжкорпоративній метавсесвітній хмарній платформі для співпраці в змішаній реальності Microsoft Mesh. З метою вирішення проблеми браку робочої сили інженерів з обслуговування систем кондиціювання повітря через збільшення робочого навантаження, а також зниження народжуваності та старіння населення в Японії, скорочення періоду навчання молодих фахівців і якнайшвидше перетворення їх на ефективних і кваліфікованих професіоналів стає все більш важливим. Забезпечуючи у віртуальному просторі експериментальну освіту, яку раніше можна було здобути лише підчас навчання на робочому місці, а також дистанційне групове навчання та досвід спільної роботи, виробники Daikin і NEC прагнуть зробити навчання більш прогресивним і ефективним. Навчання у віртуальному просторі дозволяє перевірити несправні кондиціонери на основі логіки, вивченої в документації, робочих даних, отриманих на об’єкті, та візуальних елементів. Можливе також відтворення у віртуальному просторі послуг, що надаються замовникам на реальних об’єктах. Метавсесвітньою платформою та пристроями, що використовуються, є Microsoft Mesh і Meta Quest 3, які підходять для внутрішнього використання в міжкорпоративному форматі. Для проведення тренінгів слухачі та інструктори виходять у віртуальний простір зі своїх ПК. Окрім відтворення реалістичного об’єктного середовища, якого було важко досягти підчас традиційного практичного навчання віч-на-віч, віртуальне навчання також включає функцію підтримки слухачів та інструкторів шляхом створення звітів про робочі кроки та оперативну інформацію в просторі, що дозволяє їм переглянути свою роботу та порівняти її з процедурами в інструкціях і документації. Компанія NEC забезпечить комплексну підтримку використання метавсесвіту в бізнесі, інтегруючи тим самим різноманітні дані, унікальні для віртуального світу, з даними бізнес-системи у фізичному світі, а також створюючи нову цінність, поєднуючи її з передовими технологіями, такими як верифіковні облікові дані та генеративний штучний інтелект. Джерело: https://www.daikin.com

ЯПОНІЯ: Глобальний кліматичний лідер Daikin Industries і японський виробник інформаційних технологій та електроніки NEC розпочали навчання інженерів з обслуговування систем кондиціювання повітря за допомогою технологій віртуальної та доповненої реальності.

Дві японські транснаціональні компанії створили віртуальний простір для перевірки та діагностики кондиціонерів повітря на міжкорпоративній метавсесвітній хмарній платформі для співпраці в змішаній реальності Microsoft Mesh.

З метою вирішення проблеми браку робочої сили інженерів з обслуговування систем кондиціювання повітря через збільшення робочого навантаження, а також зниження народжуваності та старіння населення в Японії, скорочення періоду навчання молодих фахівців і якнайшвидше перетворення їх на ефективних і кваліфікованих професіоналів стає все більш важливим.

Забезпечуючи у віртуальному просторі експериментальну освіту, яку раніше можна було здобути лише підчас навчання на робочому місці, а також дистанційне групове навчання та досвід спільної роботи, виробники Daikin і NEC прагнуть зробити навчання більш прогресивним і ефективним.

Навчання у віртуальному просторі дозволяє перевірити несправні кондиціонери на основі логіки, вивченої в документації, робочих даних, отриманих на об’єкті, та візуальних елементів. Можливе також відтворення у віртуальному просторі послуг, що надаються замовникам на реальних об’єктах.

Метавсесвітньою платформою та пристроями, що використовуються, є Microsoft Mesh і Meta Quest 3, які підходять для внутрішнього використання в міжкорпоративному форматі. Для проведення тренінгів слухачі та інструктори виходять у віртуальний простір зі своїх ПК. Окрім відтворення реалістичного об’єктного середовища, якого було важко досягти підчас традиційного практичного навчання віч-на-віч, віртуальне навчання також включає функцію підтримки слухачів та інструкторів шляхом створення звітів про робочі кроки та оперативну інформацію в просторі, що дозволяє їм переглянути свою роботу та порівняти її з процедурами в інструкціях і документації.

Компанія NEC забезпечить комплексну підтримку використання метавсесвіту в бізнесі, інтегруючи тим самим різноманітні дані, унікальні для віртуального світу, з даними бізнес-системи у фізичному світі, а також створюючи нову цінність, поєднуючи її з передовими технологіями, такими як верифіковні облікові дані та генеративний штучний інтелект.

Джерело: https://www.daikin.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: