fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Daikin співпрацюватиме з геліоенергетичним стартапом Monochrome Co Ltd

05/ 04/ 2024
  ЯПОНІЯ: Провідний глобальний кліматичний гігант Daikin уклав капітальний альянс з японським стартапом Monochrome Co Ltd., що розробляє дахові матеріали з інтегрованими сонячними батареями та системою управління енергією будинку. Підприємство Monochrome Co Ltd., що базується в Tokyo, заявляє, що збиратиме кошти від Daikin шляхом розподілу капіталу третьої сторони. Разом з Daikin компанія розроблятиме системи генерації енергії та системи керування, а також обладнання для кондиціювання повітря та водонагрівачі на базі теплового насосу Ohisama EcoCute. Капітальна участь Daikin у Monochrome Co Ltd. спрямована на розбудову стратегічного партнерства, що дозволить молодому стартапу реалізувати управління енергією та побутовими пристроями для всього будинку за допомогою однієї системи. Monochrome Co Ltd., що заснована в липні 2021 року підприємцем Yusuke Umeda, є стартап-компанією з розробки енергетичних систем для житлових будинків. У 2023 році Monochrome Co Ltd. розпочала продажі енерго-генераційного даху Roof-1 та системи енергоменеджменту Home-1. Roof-1 є металевим даховим матеріалом з вбудованими сонячними батареями. Home-1 миттєво забезпечує статус генерації сонячної енергії та споживання електроенергії та може керувати побутовим обладнанням за допомогою настінної сенсорної панелі та/або спеціального застосунку для смартфона. У співпраці з розробки обладнання використовуватимуться ресурси компанії Monochrome Co Ltd. для створення програмного забезпечення і енергетична інформація для кожного будинку, а також перевірена і надійна технологія кондиціювання повітря Daikin з тепловими насосами Ohisama EcoCute для генерації надлишку електрики за рахунок сонячної енергії. Теплові насоси Ohisama EcoCute зазвичай використовують нічну електроенергію для нагрівання води, але, підключившись до Home-1, можна буде ефективніше використовувати надлишкову електрику від сонячної енергії. Джерело: https://www.coolingpost.com

ЯПОНІЯ: Провідний глобальний кліматичний гігант Daikin уклав капітальний альянс з японським стартапом Monochrome Co Ltd., що розробляє дахові матеріали з інтегрованими сонячними батареями та системою управління енергією будинку.

Підприємство Monochrome Co Ltd., що базується в Tokyo, заявляє, що збиратиме кошти від Daikin шляхом розподілу капіталу третьої сторони. Разом з Daikin компанія розроблятиме системи генерації енергії та системи керування, а також обладнання для кондиціювання повітря та водонагрівачі на базі теплового насосу Ohisama EcoCute.

Капітальна участь Daikin у Monochrome Co Ltd. спрямована на розбудову стратегічного партнерства, що дозволить молодому стартапу реалізувати управління енергією та побутовими пристроями для всього будинку за допомогою однієї системи.

Monochrome Co Ltd., що заснована в липні 2021 року підприємцем Yusuke Umeda, є стартап-компанією з розробки енергетичних систем для житлових будинків. У 2023 році Monochrome Co Ltd. розпочала продажі енерго-генераційного даху Roof-1 та системи енергоменеджменту Home-1.

Roof-1 є металевим даховим матеріалом з вбудованими сонячними батареями. Home-1 миттєво забезпечує статус генерації сонячної енергії та споживання електроенергії та може керувати побутовим обладнанням за допомогою настінної сенсорної панелі та/або спеціального застосунку для смартфона.

У співпраці з розробки обладнання використовуватимуться ресурси компанії Monochrome Co Ltd. для створення програмного забезпечення і енергетична інформація для кожного будинку, а також перевірена і надійна технологія кондиціювання повітря Daikin з тепловими насосами Ohisama EcoCute для генерації надлишку електрики за рахунок сонячної енергії.

Теплові насоси Ohisama EcoCute зазвичай використовують нічну електроенергію для нагрівання води, але, підключившись до Home-1, можна буде ефективніше використовувати надлишкову електрику від сонячної енергії.

Джерело: https://www.coolingpost.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: