fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Daikin Словаччина відкриває унікальний навчальний центр в регіоні Центральна Європа

30/ 05/ 2024
  СЛОВАЧЧИНА: Приватна професійно-технічна школа Dual Academy для автомобільного сектору в Братиславі розширює свої освітні пропозиції в тісній співпраці з кліматичним підприємством Daikin Словаччина. Урочисте відкриття нового унікального тренінгового центру для технологій майбутнього знаменує нову еру в галузі професійного навчання, спрямоване на залучення на ринок праці затребуваних професіоналів у секторах опалювальних та охолоджувальних технологій, а також відновлюваних джерел енергії. Студенти Dual Academy та учасники курсів перекваліфікації можуть навчатися на одному з найбільших гідравлічних стендів у регіоні Центральна Європа. Ця нова освітня пропозиція підтримує практичне навчання для систем опалення та охолодження в рамках 4-річної програми. Перші два роки зосереджені на загальній освіті, тоді як останні два роки розвивають технічні навички безпосередньо для галузі опалення та охолодження. Таким чином, випускники стають затребуваними професіоналами, які активно просувають декарбонізацію будівель та реалізацією інших проектів. Відкриття викликає величезний інтерес На відкритті навчального центру були присутні понад 130 гостей, у тому числі представники словацького уряду, промисловості та ЗМІ. Серед них Kamil Šaško, Державний секретар Міністерства Економіки Словацької Республіки, Branislav Ondruš, Державний секретар Міністерства Праці, Соціальних Питань та Сім’ї Словацької Республіки, Róbert Zsembera, Державний секретар Міністерства Освіти, Досліджень, Розвитку і Молоді Словацької Республіки, а також Dárius Krajčír, мер міста Devínská Nová Ves. Серед спікерів були Renata Valeková, президент навчального закладу Dual Academy, Kai-Stefan Linnenkohl, член ради директорів Volkswagen Slovakia, Andrej Hutta, голова Ради Роботодавців з Питань Професійної Освіти і Навчання, а також Vladimír Orovnický, керуючий директор компанії Daikin Словаччина та президент Словацької Асоціації Холодильного і Кондиціонерного Обладнання та Теплових Насосів. Навички з декарбонізації будівель На сьогодні відчувається брак кваліфікованих монтажників теплових насосів для досягнення амбітних цілей декарбонізації будівель та процесів, і саме тому компанія Daikin Словаччина разом із школою Dual Academy Slovakia створили неперевершений навчальний центр для опалювальних та охолоджувальних технологій, а також відновлюваних джерел енергії. Для студентів регіону Центральна Європа це унікальна пропозиція, що забезпечує не лише надійну професійну освіту, але й курси перекваліфікації з метою розширення можливостей нових професіоналів для кліматичної галузі. “Саме цим ми прагнемо зробити внесок в ринок кваліфікованої праці та створити нові можливості кар’єрного росту для монтажників теплових насосів”, підсумовує Vladimír Orovnický. Новий центр професійної підготовки також є частиною Академії Daikin Central Europe з комплексною пропозицією навчальних тренінгів для співробітників Daikin і партнерів Daikin у регіоні Центральна Європа. Джерело: https://www.daikin-ce.com  

СЛОВАЧЧИНА: Приватна професійно-технічна школа Dual Academy для автомобільного сектору в Братиславі розширює свої освітні пропозиції в тісній співпраці з кліматичним підприємством Daikin Словаччина. Урочисте відкриття нового унікального тренінгового центру для технологій майбутнього знаменує нову еру в галузі професійного навчання, спрямоване на залучення на ринок праці затребуваних професіоналів у секторах опалювальних та охолоджувальних технологій, а також відновлюваних джерел енергії.

Студенти Dual Academy та учасники курсів перекваліфікації можуть навчатися на одному з найбільших гідравлічних стендів у регіоні Центральна Європа. Ця нова освітня пропозиція підтримує практичне навчання для систем опалення та охолодження в рамках 4-річної програми. Перші два роки зосереджені на загальній освіті, тоді як останні два роки розвивають технічні навички безпосередньо для галузі опалення та охолодження. Таким чином, випускники стають затребуваними професіоналами, які активно просувають декарбонізацію будівель та реалізацією інших проектів.

Відкриття викликає величезний інтерес

На відкритті навчального центру були присутні понад 130 гостей, у тому числі представники словацького уряду, промисловості та ЗМІ. Серед них Kamil Šaško, Державний секретар Міністерства Економіки Словацької Республіки, Branislav Ondruš, Державний секретар Міністерства Праці, Соціальних Питань та Сім’ї Словацької Республіки, Róbert Zsembera, Державний секретар Міністерства Освіти, Досліджень, Розвитку і Молоді Словацької Республіки, а також Dárius Krajčír, мер міста Devínská Nová Ves.

Серед спікерів були Renata Valeková, президент навчального закладу Dual Academy, Kai-Stefan Linnenkohl, член ради директорів Volkswagen Slovakia, Andrej Hutta, голова Ради Роботодавців з Питань Професійної Освіти і Навчання, а також Vladimír Orovnický, керуючий директор компанії Daikin Словаччина та президент Словацької Асоціації Холодильного і Кондиціонерного Обладнання та Теплових Насосів.

Навички з декарбонізації будівель

На сьогодні відчувається брак кваліфікованих монтажників теплових насосів для досягнення амбітних цілей декарбонізації будівель та процесів, і саме тому компанія Daikin Словаччина разом із школою Dual Academy Slovakia створили неперевершений навчальний центр для опалювальних та охолоджувальних технологій, а також відновлюваних джерел енергії.

Для студентів регіону Центральна Європа це унікальна пропозиція, що забезпечує не лише надійну професійну освіту, але й курси перекваліфікації з метою розширення можливостей нових професіоналів для кліматичної галузі. “Саме цим ми прагнемо зробити внесок в ринок кваліфікованої праці та створити нові можливості кар’єрного росту для монтажників теплових насосів”, підсумовує Vladimír Orovnický.

Новий центр професійної підготовки також є частиною Академії Daikin Central Europe з комплексною пропозицією навчальних тренінгів для співробітників Daikin і партнерів Daikin у регіоні Центральна Європа.

Джерело: https://www.daikin-ce.com

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: