fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Daikin Швеція обирає зелену локацію

03/ 11/ 2023
  ШВЕЦІЯ: Компанія Daikin Sweden AB переїхала нещодавно в новий офіс, сертифікований за провідним і найбільш широко застосовуваним методом оцінки екологічної ефективності будівель BREEAM і розташований в муніципалітеті Solna, Järva Krog, приблизно за 10 км на північний схід від Stockholm. Офісний комплекс за адресою Slåttervägen 17, що отримав відмінну оцінку Excellent за системою BREEAM, був розроблений для створення здорового і стимулюючого робочого середовища. Приміщення комплексу поєднують природне і штучне освітлення та забезпечують відкритий балкон для проведення робочих зустрічей. Наступного місяця Daikin також відкриє в новій офісній будівлі Центр Досвіду та навчальний заклад. “Вибір нової екологічної будівлі є наочним доказом нашої далекоглядності та відданості шведському ринку. В новому офісі ми матимемо надзвичайно привабливе і сприятливе робоче середовище та належні умови для подальшого розвитку компанії”, коментує Tom Decuypere, генеральний директор Daikin Sweden. Джерело: https://www.coolingpost.com

ШВЕЦІЯ: Компанія Daikin Sweden AB переїхала нещодавно в новий офіс, сертифікований за провідним і найбільш широко застосовуваним методом оцінки екологічної ефективності будівель BREEAM і розташований в муніципалітеті Solna, Järva Krog, приблизно за 10 км на північний схід від Stockholm.

Офісний комплекс за адресою Slåttervägen 17, що отримав відмінну оцінку Excellent за системою BREEAM, був розроблений для створення здорового і стимулюючого робочого середовища. Приміщення комплексу поєднують природне і штучне освітлення та забезпечують відкритий балкон для проведення робочих зустрічей. Наступного місяця Daikin також відкриє в новій офісній будівлі Центр Досвіду та навчальний заклад.

“Вибір нової екологічної будівлі є наочним доказом нашої далекоглядності та відданості шведському ринку. В новому офісі ми матимемо надзвичайно привабливе і сприятливе робоче середовище та належні умови для подальшого розвитку компанії”, коментує Tom Decuypere, генеральний директор Daikin Sweden.

Джерело: https://www.coolingpost.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: