fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Daikin розширює мережу дилерських екологічних центрів в Великій Британії

27/ 10/ 2023
  ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: Компанія Daikin UK щойно відкрила двері чотирьох нових екологічних центрів у рамках своєї національної мережі демонстраційних шоурумів екологічно чистої кліматичної продукції побутового призначення, що відтепер налічує 35 локацій. Екологічні центри Daikin були відкриті в партнерстві з Plumbco в Northampton, Aberdeen Training Center в шотландському Aberdeen, LBS в Port Talbot і Tucker French в Surrey. Світовий  кліматичний виробник Daikin співпрацює з будівельними компаніями, опалювальними фахівцями та енергетичними постачальниками по всій Великій Британії з метою створення споживацьких майданчиків, де власники будинків зможуть практично ознайомитись з широкою кліматичною пропозицією авторитетного японського продуцента, а також отримати детальну інформацію про всі переваги відновлюваних джерел опалення. Місцеві інсталятори можуть використовувати екологічні центри Daikin для безкоштовного навчання та доступу до ресурсів з відновлюваного опалення, тоді як найкращі установники також отримають вигоду від залучення потенційних замовників і запитів через центри. Джерело: https://www.coolingpost.com

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: Компанія Daikin UK щойно відкрила двері чотирьох нових екологічних центрів у рамках своєї національної мережі демонстраційних шоурумів екологічно чистої кліматичної продукції побутового призначення, що відтепер налічує 35 локацій.

Екологічні центри Daikin були відкриті в партнерстві з Plumbco в Northampton, Aberdeen Training Center в шотландському Aberdeen, LBS в Port Talbot і Tucker French в Surrey.

Світовий  кліматичний виробник Daikin співпрацює з будівельними компаніями, опалювальними фахівцями та енергетичними постачальниками по всій Великій Британії з метою створення споживацьких майданчиків, де власники будинків зможуть практично ознайомитись з широкою кліматичною пропозицією авторитетного японського продуцента, а також отримати детальну інформацію про всі переваги відновлюваних джерел опалення.

Місцеві інсталятори можуть використовувати екологічні центри Daikin для безкоштовного навчання та доступу до ресурсів з відновлюваного опалення, тоді як найкращі установники також отримають вигоду від залучення потенційних замовників і запитів через центри.

Джерело: https://www.coolingpost.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: