fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Daikin розробляє дистанційний детектор витоків R32

01/ 12/ 2023
  ЯПОНІЯ: Провідний світовий кліматичний важковаговик Daikin розробив, за власною інформацією, першу в світі лазерну технологію для дистанційного виявлення витоків холодоагенту R32. Створений у співпраці з оператором скрапленого природного газу Tokyo Gas Engineering Solutions TGES, а також японською агенцією розвитку RIKEN, детектор був розроблений для зменшення та запобігання витокам холодильних агентів з систем кондиціювання повітря. Виробник Daikin є чемпіоном з впровадження холодоагенту R32 в Японії та в усьому світі. Майже всі побутові кондиціонери, що виробляються та продаються в Японії та Європі, використовують відтепер холодильний агент R32. Ця робоча рідина отримує світове визнання як альтернатива холодоагенту R410A з нижчим показником Потенціалу Глобального Потепління GWP і вже використовується в більш ніж 130 країнах. Виявлення витоків холодоагенту зазвичай передбачає наближення інспекційного обладнання до місця, де є підозра на витік, і взяття проб навколишнього газу. Це часто може бути проблематичним, якщо кондиціонери встановлені на високому рівні, у стелі або у вузьких місцях, до яких людям важко дістатися. Новий детектор генерує лазерний промінь, що може підтвердити наявність або відсутність холодоагенту R32 на його шляху, ідентифікуючи унікальну для R32 смугу довжин хвиль поглинання в ближньому інфрачервоному діапазоні. За ринковою інформацією, він ефективний на відстані до 10 м і може працювати навіть через вікна. Детектор також можна використовувати для виявлення елемента R32 у витоках холодоагенту R410A. Нове рішення базується на технології, розробленій компанією Tokyo Gas Engineering Solutions для виявлення метану, що має структуру, подібну до R32. Daikin і TGES прагнуть до ще більшого покращення чутливості виявлення та зменшення розміру детектору з метою зручнішого його перенесення в умовах об’єкту. Випробування будуть проведені наступного року з наміром вивести детектор на комерційне виробництво в 2025 році. Джерело: https://www.coolingpost.com 

ЯПОНІЯ: Провідний світовий кліматичний важковаговик Daikin розробив, за власною інформацією, першу в світі лазерну технологію для дистанційного виявлення витоків холодоагенту R32.

Створений у співпраці з оператором скрапленого природного газу Tokyo Gas Engineering Solutions TGES, а також японською агенцією розвитку RIKEN, детектор був розроблений для зменшення та запобігання витокам холодильних агентів з систем кондиціювання повітря.

Виробник Daikin є чемпіоном з впровадження холодоагенту R32 в Японії та в усьому світі. Майже всі побутові кондиціонери, що виробляються та продаються в Японії та Європі, використовують відтепер холодильний агент R32. Ця робоча рідина отримує світове визнання як альтернатива холодоагенту R410A з нижчим показником Потенціалу Глобального Потепління GWP і вже використовується в більш ніж 130 країнах.

Виявлення витоків холодоагенту зазвичай передбачає наближення інспекційного обладнання до місця, де є підозра на витік, і взяття проб навколишнього газу. Це часто може бути проблематичним, якщо кондиціонери встановлені на високому рівні, у стелі або у вузьких місцях, до яких людям важко дістатися.

Новий детектор генерує лазерний промінь, що може підтвердити наявність або відсутність холодоагенту R32 на його шляху, ідентифікуючи унікальну для R32 смугу довжин хвиль поглинання в ближньому інфрачервоному діапазоні. За ринковою інформацією, він ефективний на відстані до 10 м і може працювати навіть через вікна.

Детектор також можна використовувати для виявлення елемента R32 у витоках холодоагенту R410A.

Нове рішення базується на технології, розробленій компанією Tokyo Gas Engineering Solutions для виявлення метану, що має структуру, подібну до R32.

Daikin і TGES прагнуть до ще більшого покращення чутливості виявлення та зменшення розміру детектору з метою зручнішого його перенесення в умовах об’єкту.

Випробування будуть проведені наступного року з наміром вивести детектор на комерційне виробництво в 2025 році.

Джерело: https://www.coolingpost.com 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: