fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Daikin розпочинає другий етап програми сертифікації партнерів перед виходом на ринок нового покоління теплових насосів Daikin Altherma 4 на R-290

31/ 05/ 2024
  БЕЛЬГІЯ: Після нещодавнього успішного запуску ініціативи в Німеччині, другий етап програми Сертифікації Партнерів Daikin Stand by Me – Certified Partner стартує на початку квітня в решті країн Європи. Друга сертифікація буде зосереджена як на онлайн-, так і на фізичній підготовці фахівців з введення в експлуатацію, технічного обслуговування та ремонту нового покоління теплових насосів розробки Daikin, Daikin Altherma 4, які працюватимуть на холодильному агенті R-290. Відповідність вимогам Європейської Унії В наступні десять років Європейська Унія очікує суттєвого зростання попиту на кваліфікованих монтажників теплових насосів, які добре підготовлені для безпечної інсталяції обладнання. Провідний світовий опалювальний гравець Daikin усвідомлює важливу роль, яку навчані професонали відіграватимуть у забезпеченні безпеки та ефективності теплових насосів. Раніше у 2023 році компанія Daikin представила свою програму Сертифікації Партнерів Stand by Me – Certified Partner, що базується на існуючій підготовці фахівців в Академії Daikin. Програма пропонує навчання з акцентом на безпеку та якість монтажу, а також дозволяє інсталяторам отримати посвідчення Сертифікованого Партнера, завдяки якому вони можуть запевнити власників будинків у своїй високій професіональній кваліфікації у встановленні теплових насосів. Patrick Crombez, генеральний менеджер з опалення та відновлюваних джерел енергії в компанії DaikinEurope, пояснює: “Ця розширена програма підкреслює важливість навчання та безпеки для Daikin. Ця ініціатива вже давно є частиною нашого духу, і ми пропонуємо професійне навчання в одному з наших 61 навчальних центрів Daikin Academy по всій Європі протягом багатьох років, що ставить нас на передовий рівень безпечного, високоякісного монтажу систем опалення”. Відкрита для всіх Повна програма Stand by Me – Сертифікації Партнерів Certified Partner дозволяє спільноті інсталяторів керувати всіма технологіями теплових насосів Daikin для житлових будинків, включаючи майбутню серію Daikin Altherma 4. Програма відкрита для всіх інсталяторів і понад 1000 фахівців уже приєдналися з моменту початку її роботи у вересні 2023 року. Друга сертифікація передбачає два онлайн-тренінги  по 45 хвилин кожний. Ці сесії охоплюють теми, пов’язані з безпекою, зберіганням, транспортуванням, встановленням, обслуговуванням, ремонтом і утилізацією теплових насосів Daikin Altherma 4, що працюють на холодоагенті R-290. Після завершення онлайн-навчання інсталяторам пропонується взяти участь у наступному навчальному заході, який проводиться особисто протягом 2 окремих днів в одному з різних навчальних центрів Daikin. Додаткова інформація: https://www.sbm-cp.daikin.eu https://www.youtube.com/embed/i9S5_MY-f_8 Джерело: https://www.daikin.eu

БЕЛЬГІЯ: Після нещодавнього успішного запуску ініціативи в Німеччині, другий етап програми Сертифікації Партнерів Daikin Stand by Me – Certified Partner стартує на початку квітня в решті країн Європи. Друга сертифікація буде зосереджена як на онлайн-, так і на фізичній підготовці фахівців з введення в експлуатацію, технічного обслуговування та ремонту нового покоління теплових насосів розробки Daikin, Daikin Altherma 4, які працюватимуть на холодильному агенті R-290.

Відповідність вимогам Європейської Унії

В наступні десять років Європейська Унія очікує суттєвого зростання попиту на кваліфікованих монтажників теплових насосів, які добре підготовлені для безпечної інсталяції обладнання. Провідний світовий опалювальний гравець Daikin усвідомлює важливу роль, яку навчані професонали відіграватимуть у забезпеченні безпеки та ефективності теплових насосів.

Раніше у 2023 році компанія Daikin представила свою програму Сертифікації Партнерів Stand by Me – Certified Partner, що базується на існуючій підготовці фахівців в Академії Daikin. Програма пропонує навчання з акцентом на безпеку та якість монтажу, а також дозволяє інсталяторам отримати посвідчення Сертифікованого Партнера, завдяки якому вони можуть запевнити власників будинків у своїй високій професіональній кваліфікації у встановленні теплових насосів.

Patrick Crombez, генеральний менеджер з опалення та відновлюваних джерел енергії в компанії DaikinEurope, пояснює: “Ця розширена програма підкреслює важливість навчання та безпеки для Daikin. Ця ініціатива вже давно є частиною нашого духу, і ми пропонуємо професійне навчання в одному з наших 61 навчальних центрів Daikin Academy по всій Європі протягом багатьох років, що ставить нас на передовий рівень безпечного, високоякісного монтажу систем опалення”.

Відкрита для всіх

Повна програма Stand by Me – Сертифікації Партнерів Certified Partner дозволяє спільноті інсталяторів керувати всіма технологіями теплових насосів Daikin для житлових будинків, включаючи майбутню серію Daikin Altherma 4. Програма відкрита для всіх інсталяторів і понад 1000 фахівців уже приєдналися з моменту початку її роботи у вересні 2023 року.

Друга сертифікація передбачає два онлайн-тренінги  по 45 хвилин кожний. Ці сесії охоплюють теми, пов’язані з безпекою, зберіганням, транспортуванням, встановленням, обслуговуванням, ремонтом і утилізацією теплових насосів Daikin Altherma 4, що працюють на холодоагенті R-290. Після завершення онлайн-навчання інсталяторам пропонується взяти участь у наступному навчальному заході, який проводиться особисто протягом 2 окремих днів в одному з різних навчальних центрів Daikin.

Додаткова інформація: https://www.sbmcp.daikin.eu

Джерело: https://www.daikin.eu

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: