fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Daikin призначає нового голову правління компанії

28/ 06/ 2024
  Голова правління Daikin Noriyuki Inoue зробив компанію з Осаки лідером на світовому ринку кондиціонерів. ЯПОНІЯ: Компанія Daikin Industries підвищує Naofumi Takenaka, старшого виконавчого директора, до президента та головного операційного директора, оскільки багаторічний керівник компанії Noriyuki Inoue йде з посади голови правління компанії. Noriyuki Inoue (ліворуч) іде у відставку, Masanori Togawa замінить його на посаді голови правління 89-річний Noriyuki Inoue також залишає раду директорів. Нинішній президент і головний виконавчий директор 75-річний Masanori Togawa змінить Inoue на посаді голови правління та залишиться генеральним директором. Перестановка відбудеться після загальних зборів акціонерів компанії наприкінці червня. Відповідаючи за зусилля щодо глобалізації протягом трьох десятиліть, Noriyuki Inoue зробив відомого японського кліматичного виробника лідером на світовому ринку кондиціонерів повітря. Inoue залишиться на посаді головного глобального директора Daikin. Naofumi Takenaka, 60-річний майбутній президент і головний операційний директор, відповідає наразі за кадри та загальні питання, і довгий час керував основним бізнесом з виробництва кондиціонерів. Naofumi Takenaka, старший виконавчий директор, майбутній президент Daikin Industries. Джерело: https://asia.nikkei.com

Голова правління Daikin Noriyuki Inoue зробив компанію з Осаки лідером на світовому ринку кондиціонерів.

ЯПОНІЯ: Компанія Daikin Industries підвищує Naofumi Takenaka, старшого виконавчого директора, до президента та головного операційного директора, оскільки багаторічний керівник компанії Noriyuki Inoue йде з посади голови правління компанії.

Noriyuki Inoue (ліворуч) іде у відставку, Masanori Togawa замінить його на посаді голови правління

89-річний Noriyuki Inoue також залишає раду директорів. Нинішній президент і головний виконавчий директор 75-річний Masanori Togawa змінить Inoue на посаді голови правління та залишиться генеральним директором.

Перестановка відбудеться після загальних зборів акціонерів компанії наприкінці червня.

Відповідаючи за зусилля щодо глобалізації протягом трьох десятиліть, Noriyuki Inoue зробив відомого японського кліматичного виробника лідером на світовому ринку кондиціонерів повітря. Inoue залишиться на посаді головного глобального директора Daikin.

Naofumi Takenaka, 60-річний майбутній президент і головний операційний директор, відповідає наразі за кадри та загальні питання, і довгий час керував основним бізнесом з виробництва кондиціонерів.

Naofumi Takenaka, старший виконавчий директор, майбутній президент Daikin Industries.

Джерело: https://asia.nikkei.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: