fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Daikin підтримує Манчестер низкою поглиблених професійних тренінгів з теплових насосів

05/ 04/ 2024
  ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: Партнерство між компаніями Daikin UK, Quantum Group і Green Skills Academy забезпечить поглиблене навчання тепловим насосам викладачів і персоналу дев’яти коледжів Великого Манчестера. Мета полягає у підготовці до квітня 2024 року 50 інструкторів з опалення та сантехніки з подальшою розробкою спеціальної навчальної програми, що в свою чергу сприятиме підготовці наступного покоління монтажників теплових насосів. “Наше партнерство з Green Skills Academy забезпечить персонал та викладачів коледжів відповідними інструментами, необхідними для підвищення професійної кваліфікації монтажників теплових насосів нового покоління та допоможе заповнити існуючу прогалину в монтажниках”, зазначає Martin Passingham, керівник навчального департаменту компанії Daikin UK. П’ятиденна навчальна сесія охоплюватиме професійний тренінг рівня 3 відомого навчального і сертифікаційного оператора LCL Awards з встановлення та технічного обслуговування повітряних теплових насосів, що надаються Адміністрацією Загальних Послуг GSA, а також професійний тренінг рівня 1 з інсталяції моноблоків Daikin і професійний тренінг рівня 2 з сертифікації введення в експлуатацію теплових насосів Daikin Altherma, наданих виробником Daikin. Навчальна сесія забезпечить викладацький персонал необхідними знаннями і досвідом для створення і проведення першої в своєму роді державної програми підвищення кваліфікації технічних фахівців з низьковуглецевого опалення в коледжах, включаючи Hopwood College, Trafford College та Oldham College, з вересня 2024 року. “Наша Green Skills Academy була створена в 2023 році з метою відігрівання ключової ролі у подоланні найбільшого бар’єру, що стоїть перед нами у Великій Британії – досягненні повної вуглецевої нейтральності шляхом підготовки кваліфікованої робочої сили для подолання браку навичок”, коментує Roosevelt Alexander, директор Green Skills Academy при Growth Company. “Тільки у Великому Манчестері нам потрібно додатково 3000 монтажників з теплових насосів до 2027 року, і цього можна досягти, лише забезпечивши підтримку в навчанні самих інструкторів, з метою передачі професійних знань і досвіду наступному поколінню фахівців”. Минулого року авторитетний кліматичний і опалювальний гравець Daikin Europe уклав угоду про партнерство з Об’єднаним Керівництвом Великого Манчестера з метою створення випробувального хаба для вуглецево-нейтральних технологій і послуг у громадських будівлях, включаючи соціальне житло. Частиною угоди було також вирішення – силами компанії Daikin – проблеми нестачі людських ресурсів для кліматичних технологій та монтажних операторів у Великій Британії, включаючи розробку навчальних програм у навчальних закладах та центрах повторного працевлаштування у Великому Манчестері, а також створення офіційної системи кваліфікації. Джерело: https://www.coolingpost.com

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: Партнерство між компаніями Daikin UK, Quantum Group і Green Skills Academy забезпечить поглиблене навчання тепловим насосам викладачів і персоналу дев’яти коледжів Великого Манчестера.

Мета полягає у підготовці до квітня 2024 року 50 інструкторів з опалення та сантехніки з подальшою розробкою спеціальної навчальної програми, що в свою чергу сприятиме підготовці наступного покоління монтажників теплових насосів.

“Наше партнерство з Green Skills Academy забезпечить персонал та викладачів коледжів відповідними інструментами, необхідними для підвищення професійної кваліфікації монтажників теплових насосів нового покоління та допоможе заповнити існуючу прогалину в монтажниках”, зазначає Martin Passingham, керівник навчального департаменту компанії Daikin UK.

П’ятиденна навчальна сесія охоплюватиме професійний тренінг рівня 3 відомого навчального і сертифікаційного оператора LCL Awards з встановлення та технічного обслуговування повітряних теплових насосів, що надаються Адміністрацією Загальних Послуг GSA, а також професійний тренінг рівня 1 з інсталяції моноблоків Daikin і професійний тренінг рівня 2 з сертифікації введення в експлуатацію теплових насосів Daikin Altherma, наданих виробником Daikin.

Навчальна сесія забезпечить викладацький персонал необхідними знаннями і досвідом для створення і проведення першої в своєму роді державної програми підвищення кваліфікації технічних фахівців з низьковуглецевого опалення в коледжах, включаючи Hopwood College, Trafford College та Oldham College, з вересня 2024 року.

“Наша Green Skills Academy була створена в 2023 році з метою відігрівання ключової ролі у подоланні найбільшого бар’єру, що стоїть перед нами у Великій Британії – досягненні повної вуглецевої нейтральності шляхом підготовки кваліфікованої робочої сили для подолання браку навичок”, коментує Roosevelt Alexander, директор Green Skills Academy при Growth Company.

“Тільки у Великому Манчестері нам потрібно додатково 3000 монтажників з теплових насосів до 2027 року, і цього можна досягти, лише забезпечивши підтримку в навчанні самих інструкторів, з метою передачі професійних знань і досвіду наступному поколінню фахівців”.

Минулого року авторитетний кліматичний і опалювальний гравець Daikin Europe уклав угоду про партнерство з Об’єднаним Керівництвом Великого Манчестера з метою створення випробувального хаба для вуглецево-нейтральних технологій і послуг у громадських будівлях, включаючи соціальне житло.

Частиною угоди було також вирішення – силами компанії Daikin – проблеми нестачі людських ресурсів для кліматичних технологій та монтажних операторів у Великій Британії, включаючи розробку навчальних програм у навчальних закладах та центрах повторного працевлаштування у Великому Манчестері, а також створення офіційної системи кваліфікації.

Джерело: https://www.coolingpost.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: