fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Daikin оголошує випуск нового стельового касетного фанкойла з відкритими протоколами зв’язку

22/ 03/ 2024
  БЕЛЬГІЯ: Авторитетний глобальний кліматичний виробник Daikin оголосив про вихід на ринок нового стельового касетного фанкойла FWF-D 2 x 2 з інверторним двигуном, що інтегрує нові відкриті протоколи зв’язку, які дозволяють підключення до інших комерційно доступних контролерів для підвищеної гнучкості та забезпечення вибору специфікацій. Крім того, новий блок характеризується цілою низкою інших удосконалень, призначених для підвищення енергоефективності та зручності монтажу.   Розширені можливості Новий фанкойл FWF-D містить безщітковий двигун вентилятора і забезпечує точне керування роботою з чотиристороннім викидом повітря для максимізації потоку, а також гарантує потужність охолодження від 2 кВт до 5 кВт. Відкритий протокол дозволяє легко інтегрувати контролери третіх виробників. Споживання електроенергії зменшено завдяки двигуну вентилятора постійного струму блока FWF-D і дренажному насосу. Нова касета FWF-D доступна на вибір в конфігураціях з двома або чотирма трубами, і постачається з додатковими двоходовими або триходовими відсічними клапанами, доступними як опція або заздалегідь встановленими на блоці. Теплоізоляція як стандартний аксесуар розроблена відповідно до форми клапана для спрощення монтажу. Низький рівень робочого шуму робить фанкойл FWF-D ідеальним рішенням для робочого середовища та спільних приміщень. Дренажний насос, що стандартно постачається з підйомом 835 мм, збільшує гнучкість і скорочує час встановлення. Компактний і елегантний Котримуючись високих стандартів дизайну, що заслужили визнання компанії Daikin у всьому світі, новий касетний фанкойл FWF-D вписується в стандартний архітектурний модуль розміром 600 х 600 мм. Блоки доступні із стандартною дифузійною панеллю BYFQ60B3 або альтернативно у вигляді повністю пласкої декоративної панелі (потрібен додатковий адаптер) в комбінації білого (BYFQ60CW) або сріблясто-білого (BYFQ60CS) кольору для максимального приховування та стилю. Фанкойл FWF-D забезпечує нагрів та охолодження для створення комфортного користувацького середовища для комерційних приміщень, включаючи офіси, готелі та заклади роздрібної торгівлі. Касетний фанкойл FWF-D вже доступний для замовлення. Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт. Джерело: https://www.daikin.eu

БЕЛЬГІЯ: Авторитетний глобальний кліматичний виробник Daikin оголосив про вихід на ринок нового стельового касетного фанкойла FWF-D 2 x 2 з інверторним двигуном, що інтегрує нові відкриті протоколи зв’язку, які дозволяють підключення до інших комерційно доступних контролерів для підвищеної гнучкості та забезпечення вибору специфікацій. Крім того, новий блок характеризується цілою низкою інших удосконалень, призначених для підвищення енергоефективності та зручності монтажу.

 

Розширені можливості

Новий фанкойл FWF-D містить безщітковий двигун вентилятора і забезпечує точне керування роботою з чотиристороннім викидом повітря для максимізації потоку, а також гарантує потужність охолодження від 2 кВт до 5 кВт. Відкритий протокол дозволяє легко інтегрувати контролери третіх виробників.

Споживання електроенергії зменшено завдяки двигуну вентилятора постійного струму блока FWF-D і дренажному насосу.

Нова касета FWF-D доступна на вибір в конфігураціях з двома або чотирма трубами, і постачається з додатковими двоходовими або триходовими відсічними клапанами, доступними як опція або заздалегідь встановленими на блоці. Теплоізоляція як стандартний аксесуар розроблена відповідно до форми клапана для спрощення монтажу.

Низький рівень робочого шуму робить фанкойл FWF-D ідеальним рішенням для робочого середовища та спільних приміщень. Дренажний насос, що стандартно постачається з підйомом 835 мм, збільшує гнучкість і скорочує час встановлення.

Компактний і елегантний

Котримуючись високих стандартів дизайну, що заслужили визнання компанії Daikin у всьому світі, новий касетний фанкойл FWF-D вписується в стандартний архітектурний модуль розміром 600 х 600 мм.

Блоки доступні із стандартною дифузійною панеллю BYFQ60B3 або альтернативно у вигляді повністю пласкої декоративної панелі (потрібен додатковий адаптер) в комбінації білого (BYFQ60CW) або сріблясто-білого (BYFQ60CS) кольору для максимального приховування та стилю.

Фанкойл FWF-D забезпечує нагрів та охолодження для створення комфортного користувацького середовища для комерційних приміщень, включаючи офіси, готелі та заклади роздрібної торгівлі.

Касетний фанкойл FWF-D вже доступний для замовлення. Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт.

Джерело: https://www.daikin.eu

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: