fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Daikin автоматизує збірку кондиціонерів і вдвічі скорочує потребу в персоналі

29/ 03/ 2024
  ЯПОНІЯ: Провідний світовий кліматичний гігант Daikin Industries планує автоматизувати більшу частину процесу збірки своїх кондиціонерів повітря вже у 2027 році з метою відповідності прогнозованому потроєнню глобального попиту до 2050 року на тлі певного ускладнення ситуації з робочою силою на внутрішньому ринку. Оновлене виробництво заплановано на одному з японських заводів компанії у 2027 році. Завод Daikin у префектурі Shiga щороку виробляє понад 600 різних типів кондиціонерів. Оновлені методи виробництва будуть впроваджені на новому заводі, що має розпочати роботу вже в 2027 році в префектурі Ibaraki поблизу Токіо. Daikin об’єднуватиме роботу працівників підприємства, починаючи з етапу розробки продукції і до автоматизації складальних робіт для теплообмінників та інших виробів. Електромонтаж, що вимагає особливої уваги в вузьких місцях, виконуватиметься вручну. Кондиціонери виробляються в різних моделях і типорозмірах в залежності від розміру приміщення, яке вони обслуговуватимуть. Завод Daikin у префектурі Shiga на схід від Кіото, що спеціалізується переважно на побутових системах, виробляє понад 600 різних моделей на рік, кожна з яких має власний дизайн і спосіб складання. Нещодавно компанія переглянула конструкцію своїх очищувачів повітря для спрощення автоматизації, скоротивши таким чином робочі години на одиницю проукції приблизно на 20%. Схожий підхід буде застосовано і до виробництва кондиціонерів. На стандартній складальній лінії Daikin, що здатна виробляти 500 000 кондиціонерів на рік, працює наразі понад 100 робітників. Нова лінія на підприємстві в Ibaraki вимагатиме вдвоє менше людей, приблизно 50. В майбутньому докладатимуться додаткові зусилля для підвищення ефективності за допомогою більш швидких ліній і таких, що можуть розміститися в менших приміщеннях. За прогнозами фахівців, до 2050 року кількість працюючих кондиціонерів у всьому світі потроїться. Очікується також, що країни, що розвиваються, наприклад Індія, суттєво сприятимуть зростанню. З іншого боку, заміна старих кондиціонерів новими, більш екологічними моделями триватиме в довготерміновій перспективі в таких розвинених регіонах, як Європа і Сполучені Штати. В період з 2023 до 2024 фінансового року, Daikin планує запустити нові виробничі потужності на п’яти різних локаціях, зокрема в Індії, Індонезії та Мексиці. І хоча в деяких країнах, як то в Індії, знайти робочу силу відносно легко, на багатьох інших ринках необхідно буде реформувати методи виробництва з метою відповідності обмеженням у залученні персоналу. Джерело: https://asia.nikkei.com

ЯПОНІЯ: Провідний світовий кліматичний гігант Daikin Industries планує автоматизувати більшу частину процесу збірки своїх кондиціонерів повітря вже у 2027 році з метою відповідності прогнозованому потроєнню глобального попиту до 2050 року на тлі певного ускладнення ситуації з робочою силою на внутрішньому ринку. Оновлене виробництво заплановано на одному з японських заводів компанії у 2027 році.

Завод Daikin у префектурі Shiga щороку виробляє понад 600 різних типів кондиціонерів.

Оновлені методи виробництва будуть впроваджені на новому заводі, що має розпочати роботу вже в 2027 році в префектурі Ibaraki поблизу Токіо.

Daikin об’єднуватиме роботу працівників підприємства, починаючи з етапу розробки продукції і до автоматизації складальних робіт для теплообмінників та інших виробів. Електромонтаж, що вимагає особливої уваги в вузьких місцях, виконуватиметься вручну.

Кондиціонери виробляються в різних моделях і типорозмірах в залежності від розміру приміщення, яке вони обслуговуватимуть. Завод Daikin у префектурі Shiga на схід від Кіото, що спеціалізується переважно на побутових системах, виробляє понад 600 різних моделей на рік, кожна з яких має власний дизайн і спосіб складання.

Нещодавно компанія переглянула конструкцію своїх очищувачів повітря для спрощення автоматизації, скоротивши таким чином робочі години на одиницю проукції приблизно на 20%. Схожий підхід буде застосовано і до виробництва кондиціонерів.

На стандартній складальній лінії Daikin, що здатна виробляти 500 000 кондиціонерів на рік, працює наразі понад 100 робітників. Нова лінія на підприємстві в Ibaraki вимагатиме вдвоє менше людей, приблизно 50. В майбутньому докладатимуться додаткові зусилля для підвищення ефективності за допомогою більш швидких ліній і таких, що можуть розміститися в менших приміщеннях.

За прогнозами фахівців, до 2050 року кількість працюючих кондиціонерів у всьому світі потроїться. Очікується також, що країни, що розвиваються, наприклад Індія, суттєво сприятимуть зростанню. З іншого боку, заміна старих кондиціонерів новими, більш екологічними моделями триватиме в довготерміновій перспективі в таких розвинених регіонах, як Європа і Сполучені Штати.

В період з 2023 до 2024 фінансового року, Daikin планує запустити нові виробничі потужності на п’яти різних локаціях, зокрема в Індії, Індонезії та Мексиці. І хоча в деяких країнах, як то в Індії, знайти робочу силу відносно легко, на багатьох інших ринках необхідно буде реформувати методи виробництва з метою відповідності обмеженням у залученні персоналу.

Джерело: https://asia.nikkei.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: