fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Daikin Applied купує Brooktherm Refrigeration

05/ 01/ 2024
  ВЕЛИКА БРИТАНІЯ/ІТАЛІЯ: Авторитетний європейський кліматичний виробник Daikin Applied Europe придбав відомого британського ринкового підрядника Brooktherm Refrigeration Ltd. Заснований в 2000 році в Birkenhead, кліматичний оператор Brooktherm забезпечує своїх замовників промисловим холодильним, опалювальним, вентиляційним та кондиціонерним обладнанням, переважно на північному заході країни. Компанія також надає проектні послуги під ключ, включаючи проектування, індивідуальне технічне обслуговування та сервіс. За рік до 31 березня 2023 року товарообіг підприємства Brooktherm Refrigeration Ltd. склав понад £14 млн., що на 5,7% більше, ніж у попередньому році, а прибуток за рік дорівнює £890 135. Після укладення угоди, Brooktherm збереже свою торгівельну назву як член Daikin Group, тоді як директори Jamie та Daniel Keating продовжуватимуть брати участь в управлінні компанією. За словами Daikin Applied, придбання Brooktherm стало ще одним кроком у її стратегії розробки промислових кліматичних рішень і реалізації проектів, зміцнюючи водночас свою технічну кваліфікацію з метою підготовки компанії до інноваційних розробок майбутнього, таких як природні холодильні агенти. Berooktherm доповнить сервісний підрозділ Daikin, Daikin Applied Service, як постачальник рішень з сервісного та технічного обслуговування для широкого температурного діапазону кліматичної продукції, що охоплює холодильні системи, технологічне охолодження та промислові кліматичні проекти. Daikin Applied Europe, що є дочірньою компанією Daikin Industries, розташована в Італії, в Ariccia, Rome, і є європейським науково-дослідницьким центром з розробки та виробництва чилерів, теплових насосів, систем обробки повітря, компресорів та інверторних двигунів. Джерело: https://www.coolingpost.com

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ/ІТАЛІЯ: Авторитетний європейський кліматичний виробник Daikin Applied Europe придбав відомого британського ринкового підрядника Brooktherm Refrigeration Ltd.

Заснований в 2000 році в Birkenhead, кліматичний оператор Brooktherm забезпечує своїх замовників промисловим холодильним, опалювальним, вентиляційним та кондиціонерним обладнанням, переважно на північному заході країни. Компанія також надає проектні послуги під ключ, включаючи проектування, індивідуальне технічне обслуговування та сервіс.

За рік до 31 березня 2023 року товарообіг підприємства Brooktherm Refrigeration Ltd. склав понад £14 млн., що на 5,7% більше, ніж у попередньому році, а прибуток за рік дорівнює £890 135.

Після укладення угоди, Brooktherm збереже свою торгівельну назву як член Daikin Group, тоді як директори Jamie та Daniel Keating продовжуватимуть брати участь в управлінні компанією.

За словами Daikin Applied, придбання Brooktherm стало ще одним кроком у її стратегії розробки промислових кліматичних рішень і реалізації проектів, зміцнюючи водночас свою технічну кваліфікацію з метою підготовки компанії до інноваційних розробок майбутнього, таких як природні холодильні агенти.

Berooktherm доповнить сервісний підрозділ Daikin, Daikin Applied Service, як постачальник рішень з сервісного та технічного обслуговування для широкого температурного діапазону кліматичної продукції, що охоплює холодильні системи, технологічне охолодження та промислові кліматичні проекти.

Daikin Applied Europe, що є дочірньою компанією Daikin Industries, розташована в Італії, в Ariccia, Rome, і є європейським науково-дослідницьким центром з розробки та виробництва чилерів, теплових насосів, систем обробки повітря, компресорів та інверторних двигунів.

Джерело: https://www.coolingpost.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: