fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

COMFY увійшов у п’ятірку кращих ритейлерів України Індекса Опендатабот

19/ 03/ 2024
  Опендатабот презентував Індекс найкращих підприємств України 2024. COMFY увійшов у ТОП-5 найбільших за обсягом бізнесів з бездоганною діловою репутацією у сфері роздрібної торгівлі. Протягом 2023 року COMFY, ритейлер побутової техніки та електроніки, продовжив розвиток та відкрив 21 новий магазин і два регіональних склади, створивши 1190 нових робочих місць. Загальний об’єм інвестицій у  різні проєкти перевищив 280 млн гривень. Завдяки сталому розвитку компанія залучила понад 1 млн нових покупців, збільшила обсяги продажів та сплатила рекордну суму податків – понад 1 млрд гривень, що на третину більше, ніж у 2022 році. Опендатабот публікує Індекс найкращих підприємств щорічно. Це аналітичний інструмент, який дає змогу оцінити реальне становище та географію українського бізнесу. Індекс базується на даних з державних реєстрів, реєстрів Опендатабота, фінансовій звітності компаній, інформації про зв’язки з РФ, санкційних списках та решті аналітичних інструментів Опендатабот. При складанні Індексу Опендатабота-2024 враховані як фінансові показники (фінансова звітність компаній за 2023 рік), так й ділова репутація бізнесів. На основі аналізу Топ-10 компаній за виторгом майже 13% належить роздрібній торгівлі. Компанія COMFY відзначена серед Топ-5 гравців ритейлерів. Нагадаємо, нещодавно COMFY підбив підсумки роботи за 2023 рік. Серед ключових — зростання офлайн-мережі до 102 магазинів та збільшення частки онлайн-продажів, розвиток сервісів доставки, а також понад 130 млн гривень спрямованих на підтримку військових і волонтерів від початку повномасштабного вторгнення.

Опендатабот презентував Індекс найкращих підприємств України 2024. COMFY увійшов у ТОП-5 найбільших за обсягом бізнесів з бездоганною діловою репутацією у сфері роздрібної торгівлі.

Протягом 2023 року COMFY, ритейлер побутової техніки та електроніки, продовжив розвиток та відкрив 21 новий магазин і два регіональних склади, створивши 1190 нових робочих місць. Загальний об’єм інвестицій у  різні проєкти перевищив 280 млн гривень. Завдяки сталому розвитку компанія залучила понад 1 млн нових покупців, збільшила обсяги продажів та сплатила рекордну суму податків – понад 1 млрд гривень, що на третину більше, ніж у 2022 році.

Опендатабот публікує Індекс найкращих підприємств щорічно. Це аналітичний інструмент, який дає змогу оцінити реальне становище та географію українського бізнесу. Індекс базується на даних з державних реєстрів, реєстрів Опендатабота, фінансовій звітності компаній, інформації про зв’язки з РФ, санкційних списках та решті аналітичних інструментів Опендатабот. При складанні Індексу Опендатабота-2024 враховані як фінансові показники (фінансова звітність компаній за 2023 рік), так й ділова репутація бізнесів.

На основі аналізу Топ-10 компаній за виторгом майже 13% належить роздрібній торгівлі. Компанія COMFY відзначена серед Топ-5 гравців ритейлерів.

Нагадаємо, нещодавно COMFY підбив підсумки роботи за 2023 рік. Серед ключових — зростання офлайн-мережі до 102 магазинів та збільшення частки онлайн-продажів, розвиток сервісів доставки, а також понад 130 млн гривень спрямованих на підтримку військових і волонтерів від початку повномасштабного вторгнення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: