fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

COMFY у десятці найбільших за оборотом ритейлерів

03/ 07/ 2024
  COMFY, лідер ринку з продажу побутової техніки й електроніки, зайняв дев’яту сходинку у рейтингу найбільших за оборотом ритейлерів. За основу рейтингу, сформованому Асоціацією ритейлерів України та YouControl.Market, взяли дані офіційної податкової звітності серед компаній-членів RAU. До Асоціації входять 100 найбільших компаній. За результатами дослідження ринку роздрібної торгівлі, у 2023 році вони збільшили виторг майже на 380 млрд грн порівняно із 2022-м та продовжують підтримувати функціонування економіки країни. Топ-20 компаній, які увійшли у рейтинг, забезпечують 82% обороту. Це FMCG оператори, представники паливного ритейлу, мережі магазинів техніки та електроніки, аптечного ритейлу, магазини drogerie та non-food ритейлу.   Збільшення оборотів та розширення діяльності ритейлу прямо впливає на кількість сплачених компаніями податків, загальна сума яких за минулий рік складає 131,18 млрд гривень. З них — 100 млрд сплатили ТОП-20 ритейлерів за сумою сплачених податків, серед яких і COMFY. Нагадаємо, що у минулому році COMFY сплатили до державного бюджету 1 млрд гривень.

COMFY, лідер ринку з продажу побутової техніки й електроніки, зайняв дев’яту сходинку у рейтингу найбільших за оборотом ритейлерів. За основу рейтингу, сформованому Асоціацією ритейлерів України та YouControl.Market, взяли дані офіційної податкової звітності серед компаній-членів RAU.

До Асоціації входять 100 найбільших компаній. За результатами дослідження ринку роздрібної торгівлі, у 2023 році вони збільшили виторг майже на 380 млрд грн порівняно із 2022-м та продовжують підтримувати функціонування економіки країни.

Топ-20 компаній, які увійшли у рейтинг, забезпечують 82% обороту. Це FMCG оператори, представники паливного ритейлу, мережі магазинів техніки та електроніки, аптечного ритейлу, магазини drogerie та non-food ритейлу.

 

Збільшення оборотів та розширення діяльності ритейлу прямо впливає на кількість сплачених компаніями податків, загальна сума яких за минулий рік складає 131,18 млрд гривень. З них — 100 млрд сплатили ТОП-20 ритейлерів за сумою сплачених податків, серед яких і COMFY.

Нагадаємо, що у минулому році COMFY сплатили до державного бюджету 1 млрд гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: