fbpx

CMS надала юридичні консультації Scatec Solar у зв’язку з придбанням в Україні проекту сонячної енергетики потужністю 148 МВт

10/ 06/ 2019
  CMS надала юридичні консультації Scatec Solar у зв’язку з придбанням проекту сонячної енергетики «Прогресівка» потужністю 148 МВт в Миколаївській області. Scatec Solar є інтегрованим незалежним виробником електроенергії з енергії сонячного випромінювання, який в короткі строки створює доступні та сталі джерела екологічно чистої енергії по всьому світу. Цей проект став черговим для Scatec Solar в Україні, де компанія вже придбала ряд проектів із загальною потужністю понад 250 МВт. Команду CMS, яка надала юридичні консультації Scatec Solar, очолював Віталій Радченко, партнер практики енергетики, значну підтримку надали радник з нерухомості Наталія Кушнірук та юрист Ігорь Павлюков, а також Грем Конлон з аспектів транзакції, які регулювалися англійським правом. Згідно слів Віталія Радченко: «Ми дуже пишаємося тим, що допомогли Scatec Solar розширити портфоліо проектів в Україні та стати одним з найбільших інвесторів в сонячну енергетику в Україні. Цей проект буде одним з небагатьох в Україні, які мають подібний масштаб.» - КІНЕЦЬ - Для отримання більш докладної інформації та/або призначення інтервю, просимо звертатися до таких осіб: Дарина Гордієнко CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang E: darina.gordienko@cms-cmno.com /+38044 3913377 Примітки для редакторів: Про CMS Заснована у 1999 році, CMS є юридичною фірмою, яка надає повний спектр юридичних послуг і входить до числа десяти найбільших юридичних фірм у світі за кількістю юристів (Am Law 2016 Global 100). CMS, яка має понад 70 офісів у більше ніж 40 країнах світу, в яких працюють понад 4500 юристів, має тривалий досвід з надання юридичних консультацій з національного права та на міжнародному рівні. Всім своїм клієнтам – від найбільших мультинаціональних корпорацій та компаній середнього розміру до ініціативних стартапів – CMS пропонує технічну точність, стратегічну досконалість і довгострокові партнерські відносини для того, щоб кожен клієнт завжди був лідером на обраних ним ринках. Доходи компанії у 2017 році сягнули 1,3 млрд. євро. CMS пропонує широкий спектр професійних послуг у 19 сферах практики та секторах економіки, зокрема з корпоративного право/M&A, енергетики, інвестиційних фондів, медико-біологічних наук та фармацевтики, ТМК, податків, банківської справи і фінансів, комерційного права, конкуренційного права та права ЄС, вирішення спорів, трудового та пенсійного права, інтелектуальної власності, а також нерухомості і будівництва. Для отримання додаткової інформації просимо відвідати наш сайт в Інтернеті за адресою www.cmslaw.com

CMS надала юридичні консультації Scatec Solar у зв’язку з придбанням проекту сонячної енергетики «Прогресівка» потужністю 148 МВт в Миколаївській області.

Scatec Solar є інтегрованим незалежним виробником електроенергії з енергії сонячного випромінювання, який в короткі строки створює доступні та сталі джерела екологічно чистої енергії по всьому світу. Цей проект став черговим для Scatec Solar в Україні, де компанія вже придбала ряд проектів із загальною потужністю понад 250 МВт.

Команду CMS, яка надала юридичні консультації Scatec Solar, очолював Віталій Радченко, партнер практики енергетики, значну підтримку надали радник з нерухомості Наталія Кушнірук та юрист Ігорь Павлюков, а також Грем Конлон з аспектів транзакції, які регулювалися англійським правом.

Згідно слів Віталія Радченко: «Ми дуже пишаємося тим, що допомогли Scatec Solar розширити портфоліо проектів в Україні та стати одним з найбільших інвесторів в сонячну енергетику в Україні. Цей проект буде одним з небагатьох в Україні, які мають подібний масштаб.»

– КІНЕЦЬ –

Для отримання більш докладної інформації та/або призначення інтерв’ю, просимо звертатися до таких осіб:

Дарина Гордієнко

CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang

E: darina.gordienko@cms-cmno.com /+38044 3913377

Примітки для редакторів:

Про CMS

Заснована у 1999 році, CMS є юридичною фірмою, яка надає повний спектр юридичних послуг і входить до числа десяти найбільших юридичних фірм у світі за кількістю юристів (Am Law 2016 Global 100). CMS, яка має понад 70 офісів у більше ніж 40 країнах світу, в яких працюють понад 4500 юристів, має тривалий досвід з надання юридичних консультацій з національного права та на міжнародному рівні. Всім своїм клієнтам – від найбільших мультинаціональних корпорацій та компаній середнього розміру до ініціативних стартапів – CMS пропонує технічну точність, стратегічну досконалість і довгострокові партнерські відносини для того, щоб кожен клієнт завжди був лідером на обраних ним ринках. Доходи компанії у 2017 році сягнули 1,3 млрд. євро.

CMS пропонує широкий спектр професійних послуг у 19 сферах практики та секторах економіки, зокрема з корпоративного право/M&A, енергетики, інвестиційних фондів, медико-біологічних наук та фармацевтики, ТМК, податків, банківської справи і фінансів, комерційного права, конкуренційного права та права ЄС, вирішення спорів, трудового та пенсійного права, інтелектуальної власності, а також нерухомості і будівництва.

Для отримання додаткової інформації просимо відвідати наш сайт в Інтернеті за адресою www.cmslaw.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: