fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

CMS консультує Acciona Energia щодо розширення портфелю проектів в сфері сонячної енергетики в Україні

07/ 06/ 2019
  Київський офіс CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang виступив юридичним радником Acciona Energia (далі – «Acciona») щодо всіх аспектів реалізації спільних проектів з UDP Renewables (далі – «UDPR»), провідною українською інвестиційно-девелоперською компанією у сфері відновлюваної енергетики. В рамках даних проектів Acciona та UDPR побудуть в Одеській області України дві нові сонячні електростанції – Гудзовка-Солар та Арциз-Солар – загальною максимальною потужністю 44 МВт. Acciona є глобальним інвестором та оператором проектів відновлюваної енергетики, а також найбільшим в світі виробником екологічно чистої енергії, який не повязаний з традиційними гравцями енергетичного ринку. Команду CMS, яка консультувала Acciona, очолювали партнер практики енергетики Віталій Радченко та партнер практики корпоративного права/M&A Тетяна Довгань за значної підтримки Грема Конлона, Віталія Майнаровича, Мар’яни Саєнко, Діани Писаренко, Ольги Белякової, Наталії Наконечної та Миколи Гелетія. Коментуючи дані проекти, Віталій Радченко зазначив: «Ми дуже пишаємося тим, що допомогли нашому ключовому клієнту Acciona з двома черговими проектами в Україні. Нам надзвичайно приємно бачити як впливовий стратегічний інвестор та світовий лідер енергетичної промисловості розширює масштаби своєї діяльності в Україні». -КІНЕЦЬ- Для отримання більш докладної інформації та/або призначення інтервю, просимо звертатися до таких осіб: Дарина Гордієнко СіЕмЕс Камерон МакКенна Набарро Олсванг E:darina.gordienko@cms-cmno.com /+38044 3913377 Примітки для редакторів: Про CMS Заснована у 1999 році, CMS є юридичною фірмою, яка надає повний спектр юридичних послуг і входить до числа десяти найбільших юридичних фірм у світі за кількістю юристів (Am Law 2016 Global 100). CMS, яка має понад 70 офісів у більше ніж 40 країнах світу, в яких працюють понад 4500 юристів, має тривалий досвід з надання юридичних консультацій з національного права та на міжнародному рівні. Всім своїм клієнтам – від найбільших мультинаціональних корпорацій та компаній середнього розміру до ініціативних стартапів – CMS пропонує технічну точність, стратегічну досконалість і довгострокові партнерські відносини для того, щоб кожен клієнт завжди був лідером на обраних ним ринках. Доходи компанії у 2017 році сягнули 1,3 млрд. євро. CMS пропонує широкий спектр професійних послуг у 19 сферах практики та секторах економіки, зокрема з корпоративного право/M&A, енергетики, інвестиційних фондів, медико-біологічних наук та фармацевтики, ТМК, податків, банківської справи і фінансів, комерційного права, конкуренційного права та права ЄС, вирішення спорів, трудового та пенсійного права, інтелектуальної власності, а також нерухомості і будівництва. Для отримання додаткової інформації просимо відвідати наш сайт в Інтернеті за адресою www.cmslaw.com

Київський офіс CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang виступив юридичним радником Acciona Energia (далі – «Acciona») щодо всіх аспектів реалізації спільних проектів з UDP Renewables (далі – «UDPR»), провідною українською інвестиційно-девелоперською компанією у сфері відновлюваної енергетики. В рамках даних проектів Acciona та UDPR побудуть в Одеській області України дві нові сонячні електростанції – Гудзовка-Солар та Арциз-Солар – загальною максимальною потужністю 44 МВт.

Acciona є глобальним інвестором та оператором проектів відновлюваної енергетики, а також найбільшим в світі виробником екологічно чистої енергії, який не пов’язаний з традиційними гравцями енергетичного ринку.

Команду CMS, яка консультувала Acciona, очолювали партнер практики енергетики Віталій Радченко та партнер практики корпоративного права/M&A Тетяна Довгань за значної підтримки Грема Конлона, Віталія Майнаровича, Мар’яни Саєнко, Діани Писаренко, Ольги Белякової, Наталії Наконечної та Миколи Гелетія.

Коментуючи дані проекти, Віталій Радченко зазначив: «Ми дуже пишаємося тим, що допомогли нашому ключовому клієнту Acciona з двома черговими проектами в Україні. Нам надзвичайно приємно бачити як впливовий стратегічний інвестор та світовий лідер енергетичної промисловості розширює масштаби своєї діяльності в Україні».

-КІНЕЦЬ-

Для отримання більш докладної інформації та/або призначення інтерв’ю, просимо звертатися до таких осіб:

Дарина Гордієнко

СіЕмЕс Камерон МакКенна Набарро Олсванг

E:darina.gordienko@cms-cmno.com /+38044 3913377

Примітки для редакторів:

Про CMS

Заснована у 1999 році, CMS є юридичною фірмою, яка надає повний спектр юридичних послуг і входить до числа десяти найбільших юридичних фірм у світі за кількістю юристів (Am Law 2016 Global 100). CMS, яка має понад 70 офісів у більше ніж 40 країнах світу, в яких працюють понад 4500 юристів, має тривалий досвід з надання юридичних консультацій з національного права та на міжнародному рівні. Всім своїм клієнтам – від найбільших мультинаціональних корпорацій та компаній середнього розміру до ініціативних стартапів – CMS пропонує технічну точність, стратегічну досконалість і довгострокові партнерські відносини для того, щоб кожен клієнт завжди був лідером на обраних ним ринках. Доходи компанії у 2017 році сягнули 1,3 млрд. євро.

CMS пропонує широкий спектр професійних послуг у 19 сферах практики та секторах економіки, зокрема з корпоративного право/M&A, енергетики, інвестиційних фондів, медико-біологічних наук та фармацевтики, ТМК, податків, банківської справи і фінансів, комерційного права, конкуренційного права та права ЄС, вирішення спорів, трудового та пенсійного права, інтелектуальної власності, а також нерухомості і будівництва.

Для отримання додаткової інформації просимо відвідати наш сайт в Інтернеті за адресою www.cmslaw.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: