fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вихід на Європейський ринок: можливості для Українського бізнесу

28/ 03/ 2017
  «Чим ми можемо допомогти?» - так розпочалася зустріч Посла Представництва ЄС Хюґа Мінґареллі з представниками малого, середнього та великого бізнесу у Львові 28 березня 2017 року в готелі «CitadelInn». «Угода про Глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі (ГВЗВТ) повинна виконуватись,  європейський ринок відкритий для українського бізнесмена» - підкреслив п. Мінґареллі. Олег Синютка,  голова Львівської облдержадміністрації,  у свою чергу, відкриваючи  захід, подякував Представництву ЄС в Україні за активну позицію та бажання допомагати Україні розбудовувати економіку використовуючи знання та практику ЄС. Також організатори запросили експертів з різних галузей, які поділились своїми думками щодо наступного: можливостей та викликів Угоди про асоціацію для українського суспільно-економічного розвитку, переваги Глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ) для українських підприємців; євроінтеграцію через призму економічних реформ в Україні; представили програму ЄС «EU4Business», яка спрямована на допомогу малому та середньому бізнесу; особливості зовнішньоекономічної діяльності та ефективні експортні стратегії; та, у підсумку, львівські бізнесмени, які вийшли на ринок ЄС поділились своїми історіями успіху.  

«Чим ми можемо допомогти?» – так розпочалася зустріч Посла Представництва ЄС Хюґа Мінґареллі з представниками малого, середнього та великого бізнесу у Львові 28 березня 2017 року в готелі «CitadelInn». «Угода про Глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі (ГВЗВТ) повинна виконуватись,  європейський ринок відкритий для українського бізнесмена» – підкреслив п. Мінґареллі.

Олег Синютка,  голова Львівської облдержадміністрації,  у свою чергу, відкриваючи  захід, подякував Представництву ЄС в Україні за активну позицію та бажання допомагати Україні розбудовувати економіку використовуючи знання та практику ЄС.

Також організатори запросили експертів з різних галузей, які поділились своїми думками щодо наступного:

  • можливостей та викликів Угоди про асоціацію для українського суспільно-економічного розвитку,
  • переваги Глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ) для українських підприємців;
  • євроінтеграцію через призму економічних реформ в Україні;
  • представили програму ЄС «EU4Business», яка спрямована на допомогу малому та середньому бізнесу;
  • особливості зовнішньоекономічної діяльності та ефективні експортні стратегії;

та, у підсумку, львівські бізнесмени, які вийшли на ринок ЄС поділились своїми історіями успіху.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: