fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Чотири години до іспанського сонця: SkyUp виконав перший рейс до Мадриду

19/ 10/ 2021
  18 жовтня перший рейс SkyUp Airlines прибув у Мадрид. Новий для авіакомпанії напрямок тепер поєднує українську та іспанську столиці й дозволяє відправитись у подорож за зручним розкладом двічі на тиждень: щопонеділка й щоп’ятниці. Зустрітися з рідними чи спланувати подорож Іспанією Мадрид — один із найпопулярніших туристичних напрямків серед європейських столиць. Відомий своїми музеями, старовинними палацами, культурою фламенко, яскравим вуличним життям й теплою навіть взимку південною атмосферою. Столиця країни може стати відправною точкою для великої подорожі країною — звідти можна поїхати в Андалусію чи країну Басків, а повернутись в Україну на крилах SkyUp із Аліканте, Барселони або навіть із острова Тенерифе. Як спланувати маршрут, залежить лише від побажань мандрівників. Слід також нагадати, що в Іспанії мешкає понад 100 тис. українців багато з яких проживають саме в Мадриді. Новий рейс SkyUp — це зручна можливість відвідати близьких, яких давно не бачили. Правила в’їзду до Іспанії Станом на 18 жовтня 2021 р. Іспанія зберігає одні з найлояльніших вимог в’їзду для громадян України. Громадяни України можуть подорожувати до Іспанії без надання довідок про вакцинацію чи негативних результатів тестування на Covid-19. Головна умова перетину кордону — завчасне заповнення електронної анкети: https://www.spth.gob.es/. Проте перед датою вильоту радимо перевіряти актуальні правила в’їзду на Інтерактивній мапі Міністерства закордонних справ України. Подорожуйте безпечно й відкривайте світ разом зі SkyUp.

18 жовтня перший рейс SkyUp Airlines прибув у Мадрид. Новий для авіакомпанії напрямок тепер поєднує українську та іспанську столиці й дозволяє відправитись у подорож за зручним розкладом двічі на тиждень: щопонеділка й щоп’ятниці.

Зустрітися з рідними чи спланувати подорож Іспанією

Мадрид — один із найпопулярніших туристичних напрямків серед європейських столиць. Відомий своїми музеями, старовинними палацами, культурою фламенко, яскравим вуличним життям й теплою навіть взимку південною атмосферою.

Столиця країни може стати відправною точкою для великої подорожі країною — звідти можна поїхати в Андалусію чи країну Басків, а повернутись в Україну на крилах SkyUp із Аліканте, Барселони або навіть із острова Тенерифе. Як спланувати маршрут, залежить лише від побажань мандрівників.

Слід також нагадати, що в Іспанії мешкає понад 100 тис. українців багато з яких проживають саме в Мадриді. Новий рейс SkyUp — це зручна можливість відвідати близьких, яких давно не бачили.

Правила в’їзду до Іспанії

Станом на 18 жовтня 2021 р. Іспанія зберігає одні з найлояльніших вимог в’їзду для громадян України. Громадяни України можуть подорожувати до Іспанії без надання довідок про вакцинацію чи негативних результатів тестування на Covid-19.

Головна умова перетину кордону — завчасне заповнення електронної анкети: https://www.spth.gob.es/.

Проте перед датою вильоту радимо перевіряти актуальні правила в’їзду на Інтерактивній мапі Міністерства закордонних справ України. Подорожуйте безпечно й відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: