fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Чеський Банк виставив на продаж високоліквідне заставне майно заводу з виготовлення керамоблоків

31/ 10/ 2017
  Декілька останніх років ринок забудови  в Україні збільшився більш ніж в три рази. Переважає масштабна  забудова, ринок продовжує  зростати, як в обємах, так і в якісних показниках. Покупці віддають перевагу інноваційним, екологічно чистим технологіям будівництва. Керамічний блок, який використовується в сучасній забудові – це  екологічний та високотехнологічний будівельний матеріал. Габарити керамічних блоків перевищують розміри звичайної цеглини більш ніж в 10 разів. Висока морозостійкість, звуконепроникність, оптимальний вологообмін, пожежна безпека — якості якими наділені керамоблоки. Міцність і стійкість до впливу зовнішніх факторів в керамічних блоках вище, ніж в пінобетонних і газобетонних блоках, завдяки чому ці блоки витримують великі навантаження, не бояться вологи і перепадів температур. Невелика питома вага керамічних блоків за рахунок високої пустотности  майже в 2 рази прискорює і здешевлює будівництво фундаменту.  Простота проведення оздоблювальних робіт і більш низька витрата штукатурки досягається завдяки функціональної шорсткості поверхні блоків. Наразі українські забудовники вимушені звозити керамоблоки в значній кількості з-за кордону, в тому числі з сусідньої Польщі, оскільки один із лідерів виробницва матеріалу зупинив свою роботу під час економічної кризи 2008 року, не змігши виконати взяті на себе кредитні зобов’язання перед банком. Отже в жовтні банк виставив на продаж заставні активи  - сучасний завод з виготовлення керамоблоків в селі Кузьминці, Кагарлицького району, що на Київщині. Завод оснащено сучасним обладнанням провідних світових виробників Англії (JBS), Італії (OMS), Іспанії (Verdes), Японії (Fanuc), Чеської республіки (CONTAR Plus, PKI Teplotechn), Німеччини (Siemens) та США (Caterpiller), що дозволяє застосовувати новітні технології виготовлення цегляної продукції. Загальна площа будівель становить близько 16000 кв.м. Площа ділянки 3 га. До складу будівель входять приміщення, де знаходяться технологічні лінії і майданчики для розміщення технологічного обладнання, адміністративно-побутові приміщення, а також площа для розміщення другої черги заводу. До будівлі виробничого корпусу, прибудовані адміністративно-побутові приміщення в три поверхи. Виробничі потужності підготовчого цеху дозволяють забезпечити роботу одночасно двох черг заводу, тобто виробляти до 120 млн. керамоблоків на рік. Продукцію можна використовувати, як у висотному, так і у малоповерховому будівництві. Відстань заводу від центру Києва становить 90 км. Таке розташування  робить завод надзвичайно вигідним з точки зору  безпосередньої близькості до будівельних майданчиків столиці та основної транспортної інфраструктури. Аукціон призначено на  20 листопада 2017. Заявку на торги можна подати до 16 листопада через відкритий аукціон SETAM, номер лоту: 243041 https://setam.net.ua/auction/244437 Більш детальна інформація [email protected]

Декілька останніх років ринок забудови  в Україні збільшився більш ніж в три рази. Переважає масштабна  забудова, ринок продовжує  зростати, як в обємах, так і в якісних показниках. Покупці віддають перевагу інноваційним, екологічно чистим технологіям будівництва.

Керамічний блок, який використовується в сучасній забудові – це  екологічний та високотехнологічний будівельний матеріал. Габарити керамічних блоків перевищують розміри звичайної цеглини більш ніж в 10 разів. Висока морозостійкість, звуконепроникність, оптимальний вологообмін, пожежна безпека — якості якими наділені керамоблоки. Міцність і стійкість до впливу зовнішніх факторів в керамічних блоках вище, ніж в пінобетонних і газобетонних блоках, завдяки чому ці блоки витримують великі навантаження, не бояться вологи і перепадів температур. Невелика питома вага керамічних блоків за рахунок високої пустотности  майже в 2 рази прискорює і здешевлює будівництво фундаменту.  Простота проведення оздоблювальних робіт і більш низька витрата штукатурки досягається завдяки функціональної шорсткості поверхні блоків.

Наразі українські забудовники вимушені звозити керамоблоки в значній кількості з-за кордону, в тому числі з сусідньої Польщі, оскільки один із лідерів виробницва матеріалу зупинив свою роботу під час економічної кризи 2008 року, не змігши виконати взяті на себе кредитні зобов’язання перед банком.

Отже в жовтні банк виставив на продаж заставні активи  – сучасний завод з виготовлення керамоблоків в селі Кузьминці, Кагарлицького району, що на Київщині. Завод оснащено сучасним обладнанням провідних світових виробників Англії (JBS), Італії (OMS), Іспанії (Verdes), Японії (Fanuc), Чеської республіки (CONTAR Plus, PKI Teplotechn), Німеччини (Siemens) та США (Caterpiller), що дозволяє застосовувати новітні технології виготовлення цегляної продукції. Загальна площа будівель становить близько 16000 кв.м. Площа ділянки 3 га. До складу будівель входять приміщення, де знаходяться технологічні лінії і майданчики для розміщення технологічного обладнання, адміністративно-побутові приміщення, а також площа для розміщення другої черги заводу. До будівлі виробничого корпусу, прибудовані адміністративно-побутові приміщення в три поверхи.

Виробничі потужності підготовчого цеху дозволяють забезпечити роботу одночасно двох черг заводу, тобто виробляти до 120 млн. керамоблоків на рік. Продукцію можна використовувати, як у висотному, так і у малоповерховому будівництві.

Відстань заводу від центру Києва становить 90 км. Таке розташування  робить завод надзвичайно вигідним з точки зору  безпосередньої близькості до будівельних майданчиків столиці та основної транспортної інфраструктури.

Аукціон призначено на  20 листопада 2017. Заявку на торги можна подати до 16 листопада через відкритий аукціон SETAM, номер лоту: 243041 https://setam.net.ua/auction/244437

Більш детальна інформація [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: