fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Червоний Хрест та Кока-Кола ініціювали кампанію з підтримки донорства крові в Україні

09/ 06/ 2020
  Через пандемію коронавірусу та карантинні обмеження у медзакладах України виник гострий дефіцит донорської крові. За даними МОЗ під час карантину стало вдвічі менше донорів крові. Однак потреба у крові зростає, тому що планові операції поступово відновлюється під час послаблення карантину. У цей період надзвичайно важливо, щоб суспільство підтримало тих, кому кров необхідна для оперативного втручання або лікування. Багато людей просто не мають часу чекати, коли з’явиться донорська кров. Товариство Червоного Хреста України в рамках своєї статутної діяльності постійно долучається до донорських програм та займається популяризацією безоплатного донорства крові. В умовах карантину Товариством була організована всеукраїнська акція: «Маленька крапля крові донора дорівнює великому шансу на життя». До цієї акції вже вдалося залучити понад 400  співробітників Червоного Хреста, волонтерів і партнерів по всій Україні. Компанія Кока-Кола Беверіджиз Україна, багаторічний партнер Товариства Червоного Хреста України, долучилась до спільної кампанії з підтримки донорства крові. Відтак упродовж місяця кожен з 15 тисяч донорів, який прийде до центру крові у своєму місті, отримає приємний подарунок – пляшку напою.  Компанія надала продукцію для 35 міських центрів крові у всіх областях України. Центри у Львові, Житомирі, Запоріжжі, Одесі, Полтаві, Харкові, Черкасах, Чернігові, Івано-Франківську та Києві вже отримали продукцію, а цього тижня напої доставлять в інші регіони України. Долучайтеся і ви, адже порятунок людського життя – це найцінніша нагорода у світі!

Через пандемію коронавірусу та карантинні обмеження у медзакладах України виник гострий дефіцит донорської крові. За даними МОЗ під час карантину стало вдвічі менше донорів крові. Однак потреба у крові зростає, тому що планові операції поступово відновлюється під час послаблення карантину. У цей період надзвичайно важливо, щоб суспільство підтримало тих, кому кров необхідна для оперативного втручання або лікування. Багато людей просто не мають часу чекати, коли з’явиться донорська кров.

Товариство Червоного Хреста України в рамках своєї статутної діяльності постійно долучається до донорських програм та займається популяризацією безоплатного донорства крові. В умовах карантину Товариством була організована всеукраїнська акція: «Маленька крапля крові донора дорівнює великому шансу на життя». До цієї акції вже вдалося залучити понад 400  співробітників Червоного Хреста, волонтерів і партнерів по всій Україні.

Компанія Кока-Кола Беверіджиз Україна, багаторічний партнер Товариства Червоного Хреста України, долучилась до спільної кампанії з підтримки донорства крові. Відтак упродовж місяця кожен з 15 тисяч донорів, який прийде до центру крові у своєму місті, отримає приємний подарунок – пляшку напою.  Компанія надала продукцію для 35 міських центрів крові у всіх областях України. Центри у Львові, Житомирі, Запоріжжі, Одесі, Полтаві, Харкові, Черкасах, Чернігові, Івано-Франківську та Києві вже отримали продукцію, а цього тижня напої доставлять в інші регіони України.

Долучайтеся і ви, адже порятунок людського життя – це найцінніша нагорода у світі!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: