fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Чат-боти для аграріїв: G.R. Agro в діалозі з клієнтами нон-стоп

25/ 06/ 2021
  На елеваторах ГК «G.R. Agro» впровадили для українських аграріїв найефективніший на сьогодні онлайн-інструмент комунікації з клієнтами - чат бот. В рамках програми «Агробізнес на дисплеї» запустили систему online сповіщень через месенджери для поклажодавців, як і анонсували раніше. Чим саме гучний маркетинговий тренд останніх років так зацікавив агротрейдингову компанію і яку реальну користь чат-боти можуть принести агробізнесу, розповів Артем Ремпен, операційний директор G.R. Agro Як розповів експерт, поведінка інтернет-користувачів в цей час кардинально змінилася - люди набагато більше часу проводять в месенджерах, навіть наші клієнти аграрії. Чат боти - це віртуальний співрозмовник, який вбудовується в месенджери і допомагає підприємцям спілкуватися з нашими клієнтами 24 години на добу, при цьому заощаджуючи час обох сторін.  Сільгоспвиробники, а саме поклажодавця можуть відслідковувати переміщення автотранспорту на території елеватора по ключовим етапам прийому і вивантаження товару, контролювати залишки по зберіганню, взаємодіяти з бухгалтерією і фіксувати кількісно - якісні показники товару згідно з експертизою лабораторії. Перевагами впровадження цієї програми, перш за все є: відсутність людського фактора, зокрема, помилок, і негативного забарвлення розмови. швидкість реакції.  Чат-боти миттєвого здійснюють відправку інформації в залежності від запиту клієнта. простота.  Чат бот - це діалог, це те, що зрозуміло кожній людині.  Клієнту достатньо просто активувати питання.  Не потрібно вивчати інтерфейс програми, як з мобільними додатками або сайтами. звязок з клієнтом 24 години на добу.  Свої месенджери люди перевіряють до 14 разів на день.  Ви завжди на звязку з клієнтом, навіть якщо він не знаходиться на нашому сайті і не відкриває наших листів. Компанія «G.R. Agro» пропонує на сьогоднішній день сільгосп виробникам стати першопрохідцями абсолютно нової омніканальної програми «Агробізнес на дисплеї» без додаткових витрат на зберігання протягом усього сезону 2021/2022.

На елеваторах ГК «G.R. Agro» впровадили для українських аграріїв найефективніший на сьогодні онлайн-інструмент комунікації з клієнтами – чат бот.

В рамках програми «Агробізнес на дисплеї» запустили систему online сповіщень через месенджери для поклажодавців, як і анонсували раніше.

Чим саме гучний маркетинговий тренд останніх років так зацікавив агротрейдингову компанію і яку реальну користь чат-боти можуть принести агробізнесу, розповів Артем Ремпен, операційний директор G.R. Agro

Як розповів експерт, поведінка інтернет-користувачів в цей час кардинально змінилася – люди набагато більше часу проводять в месенджерах, навіть наші клієнти аграрії.

Чат боти – це віртуальний співрозмовник, який вбудовується в месенджери і допомагає підприємцям спілкуватися з нашими клієнтами 24 години на добу, при цьому заощаджуючи час обох сторін. 

Сільгоспвиробники, а саме поклажодавця можуть відслідковувати переміщення автотранспорту на території елеватора по ключовим етапам прийому і вивантаження товару, контролювати залишки по зберіганню, взаємодіяти з бухгалтерією і фіксувати кількісно – якісні показники товару згідно з експертизою лабораторії.

Перевагами впровадження цієї програми, перш за все є:

  • відсутність людського фактора, зокрема, помилок, і негативного забарвлення розмови.
  • швидкість реакції.  Чат-боти миттєвого здійснюють відправку інформації в залежності від запиту клієнта.
  • простота.  Чат бот – це діалог, це те, що зрозуміло кожній людині.  Клієнту достатньо просто активувати питання.  Не потрібно вивчати інтерфейс програми, як з мобільними додатками або сайтами.
  • зв’язок з клієнтом 24 години на добу.  Свої месенджери люди перевіряють до 14 разів на день.  Ви завжди на зв’язку з клієнтом, навіть якщо він не знаходиться на нашому сайті і не відкриває наших листів.

Компанія «G.R. Agro» пропонує на сьогоднішній день сільгосп виробникам стати першопрохідцями абсолютно нової омніканальної програми «Агробізнес на дисплеї» без додаткових витрат на зберігання протягом усього сезону 2021/2022.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: