fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Чат-боти для аграріїв: G.R. Agro розповіли які переваги виходу аграрного бізнесу в онлайн

10/ 09/ 2021
  На елеваторах ГК G.R. Agro на старті сезону заготівлі 2021/2022 впровадили для українських аграріїв онлайн-інструмент комунікації з клієнтами - чат-бот. В рамках програми агробізнес на дисплеї» понад 200 користувачів, а саме клієнтів-поклажодавців змогли оцінити переваги системи online оповіщень через месенджери. Дана програма є частиною загальної програми лояльності для сільгоспвиробників Безкоштовне зберігання. Станом на 10 вересня в мережі елеваторів укладено понад 200 договорів про безкоштовне зберігання врожаю на елеваторах на весь МР. Яку реальну користь чат-боти принесуть агробізнесу, розповів Артем Ремпен, операційний директор G.R. Agro: Аграрний ринок, принаймні в нашому регіоні, можна назвати консервативним: гравці люблять спілкуватися, торгуватися і домовлятися телефоном, це особливий ритуал. Тільки на реальних прикладах в дії ми змогли показати, що агробізнес майбутнього, який хоче бути успішним і ефективним дуже залежить від технологій для управління інформацією. Дуже важливо вдосконалювати програму нам допомагають наші клієнти. Ми відкриті до пропозицій та ініціатив з боку партнерів і клієнтів. Головне завдання-універсальність і ефективність online інструментів в рамках загальної стратегії діджитал трансформації. Перевагами впровадження цієї програми для клієнтів елеваторів, перш за все є: Відсутність людського фактора, зокрема, помилок при подачі інформації, бо все передається з облікових систем автоматично. Швидкість реакції. Чат-боти миттєвого здійснюю відправку інформації в залежності від запиту Клієнта. Простота. Чат-бот - це діалог, це те, що зрозуміло кожній людині. Звязок з клієнтом 24 години на добу. Економія часу на обмін інформації. Виключені фізичні дзвінки і як наслідок втрата часу в ході отримання оперативної інформації для прийняття рішень. Моніторинг якості та кількості завезеного зерна на елеватори без фізичного контакту з елеватором.

На елеваторах ГК” G.R. Agro” на старті сезону заготівлі 2021/2022 впровадили для українських аграріїв онлайн-інструмент комунікації з клієнтами – чат-бот.

В рамках програми” агробізнес на дисплеї» понад 200 користувачів, а саме клієнтів-поклажодавців змогли оцінити переваги системи online оповіщень через месенджери. Дана програма є частиною загальної програми лояльності для сільгоспвиробників “Безкоштовне зберігання”. Станом на 10 вересня в мережі елеваторів укладено понад 200 договорів про безкоштовне зберігання врожаю на елеваторах на весь МР.

Яку реальну користь чат-боти принесуть агробізнесу, розповів Артем Ремпен, операційний директор G.R. Agro:

“Аграрний ринок, принаймні в нашому регіоні, можна назвати консервативним: гравці люблять спілкуватися, торгуватися і домовлятися телефоном, це особливий ритуал. Тільки на реальних прикладах в дії ми змогли показати, що агробізнес майбутнього, який хоче бути успішним і ефективним дуже залежить від технологій для управління інформацією. Дуже важливо вдосконалювати програму нам допомагають наші клієнти. Ми відкриті до пропозицій та ініціатив з боку партнерів і клієнтів. Головне завдання-універсальність і ефективність online інструментів в рамках загальної стратегії діджитал трансформації.”

Перевагами впровадження цієї програми для клієнтів елеваторів, перш за все є:

  • Відсутність людського фактора, зокрема, помилок при подачі інформації, бо все передається з облікових систем автоматично.
  • Швидкість реакції. Чат-боти миттєвого здійснюю відправку інформації в залежності від запиту Клієнта.
  • Простота. Чат-бот – це діалог, це те, що зрозуміло кожній людині.
  • Зв’язок з клієнтом 24 години на добу.
  • Економія часу на обмін інформації. Виключені фізичні дзвінки і як наслідок втрата часу в ході отримання оперативної інформації для прийняття рішень.
  • Моніторинг якості та кількості завезеного зерна на елеватори без фізичного контакту з елеватором.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: