fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

“Час продажів” з Асоціацією в Одесі

04/ 07/ 2017
  Чи є у вашій компанії розуміння, «як саме ми продаємо»? Які інструменти ви використовуєте у продажах? Чи є у вас схема навчання новачків? Чим важливо «озброїти» менеджерів і продавців, щоб вони впевнено орієнтувалися в будь-яких ситуаціях? Відповіді на ці та інші запитання ми отримували 4 липня 2017 року на черговій зустрічі проекту “Час продажів” з Асоціацією в Одесі. Спікером виступила Ольга Антонова, ідейний натхненник та постійний модератор проекту, бізнес-консультант у сфері продажів та сервісу. Під час обговорення теми побудови системного відділу продажів, учасники дізналися про 4 кити у формуванні такого відділу, про 5 помилок продавців, що вбивають продажі всього відділу і компанії в цілому, та як перетворювати ці помилки у досвід. Також присутні навчилися перевіряти прогрес за чек-листом та отримали декілька нових фішок для збільшення особистих і корпоративних продажів.

Чи є у вашій компанії розуміння, «як саме ми продаємо»? Які інструменти ви використовуєте у продажах? Чи є у вас схема навчання новачків? Чим важливо «озброїти» менеджерів і продавців, щоб вони впевнено орієнтувалися в будь-яких ситуаціях? Відповіді на ці та інші запитання ми отримували 4 липня 2017 року на черговій зустрічі проекту “Час продажів” з Асоціацією в Одесі. Спікером виступила Ольга Антонова, ідейний натхненник та постійний модератор проекту, бізнес-консультант у сфері продажів та сервісу.

Під час обговорення теми побудови системного відділу продажів, учасники дізналися про 4 кити у формуванні такого відділу, про 5 помилок продавців, що вбивають продажі всього відділу і компанії в цілому, та як перетворювати ці помилки у досвід. Також присутні навчилися перевіряти прогрес за чек-листом та отримали декілька нових фішок для збільшення особистих і корпоративних продажів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: