fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

“Час продажів” з Асоціацією в Одесі

13/ 04/ 2017
  13 квітня 2017 року Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації зібрав свої членські компанії на чергову зустріч проекту “Час продажів” з Асоціацією в Одесі. Спікером виступила Ольга Антонова, ідейний натхненник та постійний модератор проекту, бізнес-консультант із продажів та сервісу. Цього разу обговорювали як збільшити продажі, розвиваючи сервіс в b2b. Спікер акцентувала увагу на конкурентній перевазі менеджера з продажів в В2В та навики, що ведуть до запланованих результатів в продажах. Ще говорили про ставлення компанії до продажів та культуру продажів, як продавати більше, допомагаючи клієнтам, і чи вигідно бути корисним. В ході заходу учасники також розбирали кейси з власного досвіду та робили цікаві практичні завдання.

13 квітня 2017 року Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації зібрав свої членські компанії на чергову зустріч проекту “Час продажів” з Асоціацією в Одесі. Спікером виступила Ольга Антонова, ідейний натхненник та постійний модератор проекту, бізнес-консультант із продажів та сервісу.

Цього разу обговорювали як збільшити продажі, розвиваючи сервіс в b2b. Спікер акцентувала увагу на конкурентній перевазі менеджера з продажів в В2В та навики, що ведуть до запланованих результатів в продажах. Ще говорили про ставлення компанії до продажів та культуру продажів, як продавати більше, допомагаючи клієнтам, і чи вигідно бути корисним. В ході заходу учасники також розбирали кейси з власного досвіду та робили цікаві практичні завдання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: