fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Час продажів Асоціації в Одесі

25/ 01/ 2018
  Ринок товарів і послуг розвинений особливо широко і багатьом організаціям вдається  залишитися успішними завдяки навчанню персоналу технікам активних продажів. І 25 січня відбулась перша у 2018 році зустріч проекту «Час Продажів» Асоціації в Одесі, яка була присвячена продажам без агресії. Спікер проекту Ольга Антонова розкрила питання ефективного використання таких інструментів пришвидшення продажів як: «Книга продажів», аудит співробітників та їхня системна оцінка.  Пані Ольга акцентувала увагу на тому, що важливу роль відіграє вірно побудований діалог, в якому клієнт має говорити більше, ніж менеджер-продавець. Адже необхідно зрозуміти, що саме він хоче і  як ми зможемо йому допомогти. Протягом заходу присутні мали можливість з’ясувати,  чого саме не вистачає їхнім співробітникам для продуктивної роботи та попрактикували здобуті навички  у життєвих кейсах та ситуаціях.

Ринок товарів і послуг розвинений особливо широко і багатьом організаціям вдається  залишитися успішними завдяки навчанню персоналу технікам активних продажів. І 25 січня відбулась перша у 2018 році зустріч проекту «Час Продажів» Асоціації в Одесі, яка була присвячена продажам без агресії.

Спікер проекту Ольга Антонова розкрила питання ефективного використання таких інструментів пришвидшення продажів як: «Книга продажів», аудит співробітників та їхня системна оцінка.  Пані Ольга акцентувала увагу на тому, що важливу роль відіграє вірно побудований діалог, в якому клієнт має говорити більше, ніж менеджер-продавець. Адже необхідно зрозуміти, що саме він хоче і  як ми зможемо йому допомогти.

Протягом заходу присутні мали можливість з’ясувати,  чого саме не вистачає їхнім співробітникам для продуктивної роботи та попрактикували здобуті навички  у життєвих кейсах та ситуаціях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: