fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Chambers Global 2020: «Ілляшев та Партнери» – №1 у практиці вирішення спорів в Україні

14/ 02/ 2020
  Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» очолила рейтинг Chambers Global 2020 у сфері «Вирішення спорів в Україні», ставши єдиною фірмою 1-го розряду (Band 1) у цій практиці. За результатами дослідження Chambers Global 2020 року, опублікованого 13 лютого 2020 р., старший партнер Роман Марченко є єдиним практикуючим юристом 1-го розряду (Band 1) у цій практиці. Вирішення спорів Вирішення спорів в Україні (Band 1) Провідні юристи: Роман Марченко (Band 1) і Михайло Ілляшев (Band 2) Міжнародне вирішення спорів (Band 2) Провідні юристи: Роман Марченко (Band 2) Чим відома команда Відома своєю сильною присутністю на національній судовій арені, з виключними можливостями в області вирішення комерційних спорів. Команда особливо активна в сфері вирішення спорів щодо відшкодування корпоративної, договірної, податкової та великої заборгованості, а також при наданні допомоги у справах за участі державних органів і банків. Також активна в транскордонних спорах і міжнародному арбітражі, маючи значний досвід участі в комерційних арбітражах. Відзначена зростаюча практика захисту в справах, які стосуються економічних злочинів. Заслуговує на увагу активність фірми у вирішенні спорів між акціонерами та захисті представників великого бізнесу щодо звинувачень у розкраданнях та шахрайстві. Проявляє активність в зверненні до ЄСПЛ щодо спорів, які стосуються можливих порушень прав власності. Ключові юристи Шанований фахівець в цій сфері, Михайло Ілляшев, був високо відзначений за свій значний досвід вирішення спорів. «Це партнер з величезним досвідом, безумовно рекомендований для роботи з великими компаніями», - зазначає один з клієнтів. Інший клієнт вказує на сильні презентаційні навички Михайла. Він також регулярно залучається в якості незалежного експерта в міжнародних арбітражних процесах. Один з лідерів юридичного ринку, Роман Марченко, відзначений за свій багатий досвід участі в якості арбітра в міжнародних і національних суперечках. «Він чудово орієнтується в питаннях судового процесу», зазначає один з респондентів. Його значна експертиза також охоплює досвід виконання функцій арбітра. Вирішення спорів – ключова спеціалізація «Ілляшев та Партнери». Щорічно фірма супроводжує більше 500 судових справ. Керуючий партнер Михайло Ілляшев та старший партнер «Ілляшев та Партнери» Роман Марченко визнані на міжнародному рівні як одні з провідних юристів з вирішення спорів в Україні. Вперше Михайло Ілляшев був відзначений у рейтингу Chambers Global у 2006 році, а Роман Марченко – в 2011 році. Chambers Global є авторитетним міжнародним юридичним довідником, заснованим у 1990 році, що нині робить огляд ринків юридичних послуг у більш ніж 190 країнах.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» очолила рейтинг Chambers Global 2020 у сфері «Вирішення спорів в Україні», ставши єдиною фірмою 1-го розряду (Band 1) у цій практиці. За результатами дослідження Chambers Global 2020 року, опублікованого 13 лютого 2020 р., старший партнер Роман Марченко є єдиним практикуючим юристом 1-го розряду (Band 1) у цій практиці.

Вирішення спорів

Вирішення спорів в Україні (Band 1)

Провідні юристи: Роман Марченко (Band 1) і Михайло Ілляшев (Band 2)

Міжнародне вирішення спорів (Band 2)

Провідні юристи: Роман Марченко (Band 2)

Чим відома команда

Відома своєю сильною присутністю на національній судовій арені, з виключними можливостями в області вирішення комерційних спорів. Команда особливо активна в сфері вирішення спорів щодо відшкодування корпоративної, договірної, податкової та великої заборгованості, а також при наданні допомоги у справах за участі державних органів і банків. Також активна в транскордонних спорах і міжнародному арбітражі, маючи значний досвід участі в комерційних арбітражах. Відзначена зростаюча практика захисту в справах, які стосуються економічних злочинів. Заслуговує на увагу активність фірми у вирішенні спорів між акціонерами та захисті представників великого бізнесу щодо звинувачень у розкраданнях та шахрайстві. Проявляє активність в зверненні до ЄСПЛ щодо спорів, які стосуються можливих порушень прав власності.

Ключові юристи

Шанований фахівець в цій сфері, Михайло Ілляшев, був високо відзначений за свій значний досвід вирішення спорів. «Це партнер з величезним досвідом, безумовно рекомендований для роботи з великими компаніями», – зазначає один з клієнтів. Інший клієнт вказує на сильні презентаційні навички Михайла. Він також регулярно залучається в якості незалежного експерта в міжнародних арбітражних процесах.

Один з лідерів юридичного ринку, Роман Марченко, відзначений за свій багатий досвід участі в якості арбітра в міжнародних і національних суперечках. «Він чудово орієнтується в питаннях судового процесу», зазначає один з респондентів. Його значна експертиза також охоплює досвід виконання функцій арбітра.

Вирішення спорів – ключова спеціалізація «Ілляшев та Партнери». Щорічно фірма супроводжує більше 500 судових справ.

Керуючий партнер Михайло Ілляшев та старший партнер «Ілляшев та Партнери» Роман Марченко визнані на міжнародному рівні як одні з провідних юристів з вирішення спорів в Україні. Вперше Михайло Ілляшев був відзначений у рейтингу Chambers Global у 2006 році, а Роман Марченко – в 2011 році.

Chambers Global є авторитетним міжнародним юридичним довідником, заснованим у 1990 році, що нині робить огляд ринків юридичних послуг у більш ніж 190 країнах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: