fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Chambers Global 2019 рекомендує «Василь Кісіль і Партнери» у сфері вирішення спорів та корпоративному праві

18/ 02/ 2019
  Chambers Global, одне з найбільш авторитетних юридичних видань у світі, високо рейтингує ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» у сферах вирішення спорів та корпоративного права / злиттів і поглинань. Практика вирішення спорів посідає найвищі сходинки рейтингу. Партнер Олег Макаров отримав статус «видатного професіонала» завдяки надзвичайному досвіду у сфері вирішення спорів. Клієнти зазначають, що він є «дуже помітною та авторитетною фігурою» на українському юридичному ринку. Високу оцінку видання отримав Андрій Стельмащук, керуючий партнер «Василь Кісіль і Партнери» за суттєвий досвід у вирішенні податкових спорів. Chambers Global відзначає авторитет та експертизу партнера Олега Альошина у сфері міжнародного арбітражу. Пан Альошин, зазначає видання, «представляє клієнтів із найрізноманітніших індустрій, включаючи енергетику та природні ресурси, транспорт та телекомунікації». Високі рекомендації за результатами дослідження отримала практика корпоративного права / злиттів і поглинань. Василь Іванович Кисіль, старший партнер, визнаний професіоналом найвищого рівня, який «надає стратегічні поради» по найбільш значущих проектах фірми. Вперше рейтингом відзначений партнер Володимир Ігонін, за досвід у сфері корпоративних реструктуризацій. «Він має клієнтоорієнтований підхід», «всі комунікації проходять легко та ефективно», - говорять джерела про В.Ігоніна. ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» вже понад 12 років поспіль отримує високу оцінку професійної діяльності від одного із найбільш відомих та авторитетних видань в галузі юриспруденції Chambers Global. ### Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: shevchenko@vkp.ua Про фірму Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних обєднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Chambers Global, одне з найбільш авторитетних юридичних видань у світі, високо рейтингує ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» у сферах вирішення спорів та корпоративного права / злиттів і поглинань.

Практика вирішення спорів посідає найвищі сходинки рейтингу. Партнер Олег Макаров отримав статус «видатного професіонала» завдяки надзвичайному досвіду у сфері вирішення спорів. Клієнти зазначають, що він є «дуже помітною та авторитетною фігурою» на українському юридичному ринку.

Високу оцінку видання отримав Андрій Стельмащук, керуючий партнер «Василь Кісіль і Партнери» за суттєвий досвід у вирішенні податкових спорів.

Chambers Global відзначає авторитет та експертизу партнера Олега Альошина у сфері міжнародного арбітражу. Пан Альошин, зазначає видання, «представляє клієнтів із найрізноманітніших індустрій, включаючи енергетику та природні ресурси, транспорт та телекомунікації».

Високі рекомендації за результатами дослідження отримала практика корпоративного права / злиттів і поглинань.

Василь Іванович Кисіль, старший партнер, визнаний професіоналом найвищого рівня, який «надає стратегічні поради» по найбільш значущих проектах фірми.

Вперше рейтингом відзначений партнер Володимир Ігонін, за досвід у сфері корпоративних реструктуризацій. «Він має клієнтоорієнтований підхід», «всі комунікації проходять легко та ефективно», – говорять джерела про В.Ігоніна.

ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» вже понад 12 років поспіль отримує високу оцінку професійної діяльності від одного із найбільш відомих та авторитетних видань в галузі юриспруденції Chambers Global.

###

Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю
за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: shevchenko@vkp.ua

Про фірму

Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних об’єднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: