fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Centravis став частиною проекту NASA з освоєння космосу

26/ 04/ 2021
  У 2017 році Сентравіс виготовив спеціальний трубопровід для проведення випробувань нового ракетоносія Space Launch System. За планом NASA, в 2024 році на ракеті Space Launch System екіпаж з чотирьох чоловік полетить до Місяця. Потім два члена команди пересядуть в посадковий модуль SpaceX і спустяться на поверхню супутника. У NASA висувають ряд жорстких вимог до якості безшовних труб для проведення випробувань. Завдяки якості нашої продукції ми обійшли конкурентів, серед яких заводи з Іспанії, Німеччини та США. Інженери NASA залишилися задоволені спільною співпрацею, а наша команда пишається тим, що причетна до освоєння космосу. Повне відео-інтервью можна знайти за посиланням https://lnkd.in/dT2SnSN https://youtu.be/wbT2E9cBNp0

У 2017 році Сентравіс виготовив спеціальний трубопровід для проведення випробувань нового ракетоносія Space Launch System.

За планом NASA, в 2024 році на ракеті Space Launch System екіпаж з чотирьох чоловік полетить до Місяця. Потім два члена команди пересядуть в посадковий модуль SpaceX і спустяться на поверхню супутника.

У NASA висувають ряд жорстких вимог до якості безшовних труб для проведення випробувань. Завдяки якості нашої продукції ми обійшли конкурентів, серед яких заводи з Іспанії, Німеччини та США.

Інженери NASA залишилися задоволені спільною співпрацею, а наша команда пишається тим, що причетна до освоєння космосу.

Повне відео-інтервью можна знайти за посиланням https://lnkd.in/dT2SnSN

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: