fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бувай, осене: плани SkyUp на літо, вантажні рейси та більше багажу для пасажирів

11/ 12/ 2020
  У листопаді ми анонсували літні плани на 2021 рік, відновили вантажні рейси, розширили поточну польотну програму та запустили нову послугу для пасажирів. Про головне — у цифрах Згідно з внутрішніми статистичними даними SkyUp Airlines*, у листопаді ми вчасно виконали 88,5% рейсів. З липня тримаємося в межах бажаного для себе сталого показника пунктуальності у 85-95%. У листопаді ми виконали 390 внутрішніх та міжнародних рейсів: чартерних — 330, регулярних — 60. Всього перевезли 61 151 пасажира, з них чартерними рейсами — 53 699 осіб, регулярними — 7 452. Повернулися до виконання вантажних рейсів У листопаді ми знову реконфігурували літаки під вантажні рейси і вже виконали 4 рейси, якими перевезли 66,3 тонни вантажу. Зараз займаємося транспортуванням вантажів медичного призначення з Китаю в Україну та до країн ЄС. Також пасажирськими рейсами ми транспортували ще 16,1 тонни вантажу. Запланували купу нових та улюблених напрямків на літо-2021 У нашій літній програмі вже 21 країна та більше 60 маршрутів з Києва та регіонів. Серед абсолютно нових напрямків — Португалія, Польща, Німеччина, Данія, Йорданія, Швеція, Сербія, Нідерланди та Словаччина. Подробиці про особливості літньої навігації SkyUp — у новині. У листопаді ми вже розказали про новий маршрут Київ — Берлін — Київ. Подібним чином поступово будемо знайомити наших пасажирів з іншими напрямками, які плануємо запускати. Ще більше Туреччини Ми анонсували запуск рейсів до Стамбула зі Львова та Одеси у грудні. Для тих, хто зараз активно подорожує до цього турецького міста, підготували детальний експлейнер щодо нововведених протикоронавірусних обмежень для безпечного перебування у країні. А також провели перший авторський Weekend for U, про який розповіли тут.  Крім того, ми знову почали літати до Єревана. Рейси виконуємо двічі на тиждень: по вівторках та п’ятницях. Запустили нову послугу для пасажирів — Upgrade baggage Послуга Upgrade baggage — це можливість збільшити вагу одиниці багажу з 23 кг до 32 кг. Такий апгрейд коштуватиме $20** в еквіваленті національної валюти. Подробиці про те, як скористатися послугою, в новині.  *Методика розрахунку статистики: ми враховуємо рейси з аеропортів України та в аеропорти України. З усіх цих рейсів вираховуємо ті, які запізнилися більше, ніж на 15 хвилин, більше ніж на 30 хвилин, більше ніж на одну годину та скасовані рейси. Показник пунктуальності — це ті рейси, які вилетіли із затримкою меншою, ніж на 15 хвилин, що відповідає світовим авіастандартам **Ціна актуальна на момент публікації

У листопаді ми анонсували літні плани на 2021 рік, відновили вантажні рейси, розширили поточну польотну програму та запустили нову послугу для пасажирів.

Про головне — у цифрах

Згідно з внутрішніми статистичними даними SkyUp Airlines*, у листопаді ми вчасно виконали 88,5% рейсів. З липня тримаємося в межах бажаного для себе сталого показника пунктуальності у 85-95%.

У листопаді ми виконали 390 внутрішніх та міжнародних рейсів: чартерних — 330, регулярних — 60. Всього перевезли 61 151 пасажира, з них чартерними рейсами — 53 699 осіб, регулярними — 7 452.

Повернулися до виконання вантажних рейсів

У листопаді ми знову реконфігурували літаки під вантажні рейси і вже виконали 4 рейси, якими перевезли 66,3 тонни вантажу. Зараз займаємося транспортуванням вантажів медичного призначення з Китаю в Україну та до країн ЄС.

Також пасажирськими рейсами ми транспортували ще 16,1 тонни вантажу.

Запланували купу нових та улюблених напрямків на літо-2021

У нашій літній програмі вже 21 країна та більше 60 маршрутів з Києва та регіонів. Серед абсолютно нових напрямків — Португалія, Польща, Німеччина, Данія, Йорданія, Швеція, Сербія, Нідерланди та Словаччина. Подробиці про особливості літньої навігації SkyUp — у новині.

У листопаді ми вже розказали про новий маршрут Київ — Берлін — Київ. Подібним чином поступово будемо знайомити наших пасажирів з іншими напрямками, які плануємо запускати.

Ще більше Туреччини

Ми анонсували запуск рейсів до Стамбула зі Львова та Одеси у грудні. Для тих, хто зараз активно подорожує до цього турецького міста, підготували детальний експлейнер щодо нововведених протикоронавірусних обмежень для безпечного перебування у країні. А також провели перший авторський Weekend for U, про який розповіли тут

Крім того, ми знову почали літати до Єревана. Рейси виконуємо двічі на тиждень: по вівторках та п’ятницях.

Запустили нову послугу для пасажирів — Upgrade baggage

Послуга Upgrade baggage — це можливість збільшити вагу одиниці багажу з 23 кг до 32 кг. Такий апгрейд коштуватиме $20** в еквіваленті національної валюти. Подробиці про те, як скористатися послугою, в новині

*Методика розрахунку статистики: ми враховуємо рейси з аеропортів України та в аеропорти України. З усіх цих рейсів вираховуємо ті, які запізнилися більше, ніж на 15 хвилин, більше ніж на 30 хвилин, більше ніж на одну годину та скасовані рейси. Показник пунктуальності — це ті рейси, які вилетіли із затримкою меншою, ніж на 15 хвилин, що відповідає світовим авіастандартам

**Ціна актуальна на момент публікації

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: