fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бонжур, Марсель: SkyUp відкриває рейси з Києва у серце Провансу

09/ 02/ 2021
  Неможливо добре пізнати Францію, не познайомившись із Провансом. З 28 травня починаємо літати у Марсель — серце цього регіону та найбільші морські ворота Франції.  Рейси Київ — Марсель — Київ будемо виконувати двічі на тиждень: по вівторках і п’ятницях. Квитки вже можна придбати на офіційному сайті авіакомпанії skyup.aero. Марсель — мультикультурне місто, одне з найбільших і найгаласливіших на Лазурному узбережжі, а за сумісництвом — портовий і промисловий центр країни. Подивитися і спробувати в Марселі Старий порт, базиліка Нотр-Дам-де-ля-Гард і Кафедральний собор — символи міста, які варто відвідати першими За архітектурною насолодою і новими знаннями — до палацу Лоншан, який водночас є музеєм природничої історії і витончених мистецтв. Там же розташувалися обсерваторія, зоологічний сад і парк з фонтанами Для знайомства з містом орендувати велосипед, а для заміських прогулянок околицями — автомобіль Насолодитися морськими делікатесами в Старому порту, передусім — буйабесом Позасмагати на одному із популярних пляжів — Бонвен, Прадо чи Борелі Якщо захочеться тиші, втекти ненадовго до мальовничого містечка Мартіг З Марселя можна розпочати свій власний маленький «тур де Франс». Далі переміститися на південний схід — у негласну столицю французької Ривєри сонячну Ніццу. Продовжуючи подорож у заданому напрямку, дістатися на сході країни Ліона, чия історія сягає вглиб віків до часів Стародавнього Риму. І завершальним акордом подорожі зробити зупинку на півночі країни — у Парижі. Комбінувати точки маршруту можна будь-яким чином: навесні починаємо літати за всіма цими напрямками, аби ваші подорожі були ще цікавішими та багатшими на враження.

Неможливо добре пізнати Францію, не познайомившись із Провансом. З 28 травня починаємо літати у Марсель — серце цього регіону та найбільші морські ворота Франції. 

Рейси Київ — Марсель — Київ будемо виконувати двічі на тиждень: по вівторках і п’ятницях.

Квитки вже можна придбати на офіційному сайті авіакомпанії skyup.aero.

Марсель — мультикультурне місто, одне з найбільших і найгаласливіших на Лазурному узбережжі, а за сумісництвом — портовий і промисловий центр країни.

Подивитися і спробувати в Марселі

  • Старий порт, базиліка Нотр-Дам-де-ля-Гард і Кафедральний собор — символи міста, які варто відвідати першими
  • За архітектурною насолодою і новими знаннями — до палацу Лоншан, який водночас є музеєм природничої історії і витончених мистецтв. Там же розташувалися обсерваторія, зоологічний сад і парк з фонтанами
  • Для знайомства з містом орендувати велосипед, а для заміських прогулянок околицями — автомобіль
  • Насолодитися морськими делікатесами в Старому порту, передусім — буйабесом
  • Позасмагати на одному із популярних пляжів — Бонвен, Прадо чи Борелі
  • Якщо захочеться тиші, втекти ненадовго до мальовничого містечка Мартіг

З Марселя можна розпочати свій власний маленький «тур де Франс». Далі переміститися на південний схід — у негласну столицю французької Рив’єри сонячну Ніццу. Продовжуючи подорож у заданому напрямку, дістатися на сході країни Ліона, чия історія сягає вглиб віків до часів Стародавнього Риму. І завершальним акордом подорожі зробити зупинку на півночі країни — у Парижі. Комбінувати точки маршруту можна будь-яким чином: навесні починаємо літати за всіма цими напрямками, аби ваші подорожі були ще цікавішими та багатшими на враження.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: