fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Близько 650 експонентів підтвердили участь у виставці Chillventa 2024

27/ 10/ 2023
  НІМЕЧЧИНА: За дванадцять місяців до наступного міжнародного кліматичного шоу Chillventa, організатори засвідчили, що близько 650 експонентів вже зареєструвалися на цей захід, що становить понад 75% від загальної кількості експонентів виставки Chillventa у 2022 році – вперше після припинення роботи експо через пандемію COVID-19. Daniela Heinkel, директор виставки NürnbergMesse, зазначила у своєму онлайн-відео: “Більшість експонентів і ключових гравців останнього шоу вже зареєструвалися”. Bertold Brackemeier, директор з маркетингу виставки Chillventa повідомив виданню Cooling Post: “Загалом ми дуже задоволені кількістю бронювань стендів. Усі ключові гравці вже у нас на борту. Деякі з них навіть збільшили свої площі!” Наступна виставка Chillventa відбудеться з 8 по 10 жовтня 2024 року в німецькому Nuremberg.

НІМЕЧЧИНА: За дванадцять місяців до наступного міжнародного кліматичного шоу Chillventa, організатори засвідчили, що близько 650 експонентів вже зареєструвалися на цей захід, що становить понад 75% від загальної кількості експонентів виставки Chillventa у 2022 році – вперше після припинення роботи експо через пандемію COVID-19.

Daniela Heinkel, директор виставки NürnbergMesse, зазначила у своєму онлайн-відео: “Більшість експонентів і ключових гравців останнього шоу вже зареєструвалися”.

Bertold Brackemeier, директор з маркетингу виставки Chillventa повідомив виданню Cooling Post: “Загалом ми дуже задоволені кількістю бронювань стендів. Усі ключові гравці вже у нас на борту. Деякі з них навіть збільшили свої площі!”

Наступна виставка Chillventa відбудеться з 8 по 10 жовтня 2024 року в німецькому Nuremberg.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: