fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Благодійний захід, спрямований на допомогу пораненим захисникам та захисницям

26/ 12/ 2023
    22.12.2023 відбувся благодійний захід, спрямований на допомогу пораненим захисникам та захисницям. Він дозволив висвітлити проблеми, з якими стикаються наші ветерани, та сприяти створенню умов для їхнього повноцінного відновлення та інтеграції в суспільстві. Адже питання безбар’єрності наразі є дуже актуальними. Подія організована в рамках проєкту “Інклюзивний трансфер БезОбмеж” Головою Національної Ради з Охорони Здоров’я та Безпеки Нікітою Карпенко за партнерства з Катериною Морозовою - керівницею Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації, Ольгою Юшковскою - президенткою Асоціація реабілітаційного менеджменту, Ксенією Алексеєвою - керівницею Одеського Обласного Центру Допомоги Ветеранам Війни та за фінансової підтримки Paramedic. Цей захід для Захисників та Захисниць, членів їх родин, було присвячено прийдешнім святам – світлому святу Різдва Христова та Новорічним святам. Для нас важливо було подарувати свято тим, залишив своє здоровя на фронті заради перемоги. Ми запросили ветеранів та їх сімї, щоб в неформальній обстановці вони могли розповісти про те, що їх бентежить, про проблеми з якими вони стикаються після завершення служби і які ми б могли допомогти їм розв’язати. Для нас також було важливо подякувати нашим воїнам, передати настрій свята, подарувати надію, показати, що вони не самотні.  Тож, Катерина Морозова, висловлюючи щиру шану Захисникам та Захисницям і вдячність за солідарність та готовність допомагати тим, хто постраждав заради нашої суверенності та миру подякувала також членським компаніям Укратлантік та його представнику Олександру Гарачуку, Ігорю Запорожцю керуючому ЦВ ПАТ МТБ банк в м. Одесі та Надії Савченко СЕО HR Agency Key People за підтримку ініціативи. Також участь у заході взяли:  Попова Марія - представниця Уповноваженого ВРУ з прав людини в Одеській області;  Олег Соколов - Представник Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю Одеської ОДА; Олександр Коровай - директор комунальної установи сервісний центр ВетеранХаб Одеса;  Артем Романюк - представник Генеральної дирекція з обслуговування іноземних представництв (ГДІП);  Сергій Братель - Перший проректор Одеський державний університет внутрішніх справ;  Артем Каспарян - співзасновник ГО Спільна МЕТА.  Дякуємо всім за готовність допомогти та за вашу глибоку повагу до тих, хто служить нашій країні. Разом ми сила, і разом ми рухаємося до перемоги!
01/

 

22.12.2023 відбувся благодійний захід, спрямований на допомогу пораненим захисникам та захисницям. Він дозволив висвітлити проблеми, з якими стикаються наші ветерани, та сприяти створенню умов для їхнього повноцінного відновлення та інтеграції в суспільстві. Адже питання безбар’єрності наразі є дуже актуальними.

Подія організована в рамках проєкту “Інклюзивний трансфер БезОбмеж” Головою Національної Ради з Охорони Здоров’я та Безпеки Нікітою Карпенко за партнерства з Катериною Морозовою – керівницею Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації, Ольгою Юшковскою – президенткою Асоціація реабілітаційного менеджменту, Ксенією Алексеєвою – керівницею Одеського Обласного Центру Допомоги Ветеранам Війни та за фінансової підтримки Paramedic.

Цей захід для Захисників та Захисниць, членів їх родин, було присвячено прийдешнім святам – світлому святу Різдва Христова та Новорічним святам. Для нас важливо було подарувати свято тим, залишив своє здоров’я на фронті заради перемоги. Ми запросили ветеранів та їх сім’ї, щоб в неформальній обстановці вони могли розповісти про те, що їх бентежить, про проблеми з якими вони стикаються після завершення служби і які ми б могли допомогти їм розв’язати. Для нас також було важливо подякувати нашим воїнам, передати настрій свята, подарувати надію, показати, що вони не самотні. 

Тож, Катерина Морозова, висловлюючи щиру шану Захисникам та Захисницям і вдячність за солідарність та готовність допомагати тим, хто постраждав заради нашої суверенності та миру подякувала також членським компаніям Укратлантік та його представнику Олександру Гарачуку, Ігорю Запорожцю керуючому ЦВ ПАТ МТБ банк в м. Одесі та Надії Савченко СЕО HR Agency Key People за підтримку ініціативи.

Також участь у заході взяли: 

  • Попова Марія – представниця Уповноваженого ВРУ з прав людини в Одеській області; 
  • Олег Соколов – Представник Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю Одеської ОДА;
  • Олександр Коровай – директор комунальної установи сервісний центр ВетеранХаб Одеса; 
  • Артем Романюк – представник Генеральної дирекція з обслуговування іноземних представництв (ГДІП); 
  • Сергій Братель – Перший проректор Одеський державний університет внутрішніх справ; 
  • Артем Каспарян – співзасновник ГО Спільна МЕТА. 

Дякуємо всім за готовність допомогти та за вашу глибоку повагу до тих, хто служить нашій країні. Разом ми сила, і разом ми рухаємося до перемоги!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: