fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Благодійний захід фонду “Кран”

15/ 03/ 2024
  🤝 Ми щиро раді, що прийняли участь у благодійному заході фонду Кран, який опікується пораненими воїнами з бойовими травмами та тяжкими ураженнями нервової системи. 🤜  Зустріч «Як стрес та тривожність впливають на ваше життя/бізнес/працездатність: все, що потрібно знати про ментальне здоров’я у 2024 році» пройшла напередодні річниці повномасштабного вторгнення. 🦾 Бути разом та допомагати військовим - необхідний внесок у спільну справу та перемогу. Надія Савченко отримала важливі знання про те, як впливати на своє ментальне здоров’я під час стресових ситуацій, враховуючи важливі аспекти життя та роботи. 💡 Ми отримали можливість приєднатися до підтримки поранених воїнів. Захід зміцнив спільноту та допоміг тим, хто потребує підтримки. Завдяки партнерам та амбасадорам фонду, ми дізнались більше про діяльність фонду та ціль на 2024 рік - забезпечити якісну нейрореабілітацію для 50 поранених воїнів з ураженнями нервової системи за допомогою курсу команди фахівців під керівництвом Олександр Кулик в клініці «Нодус», які прямо зараз чекають своєї черги. 🙏 Кожен внесок важливий та цінний! Допомагаємо разом!

🤝 Ми щиро раді, що прийняли участь у благодійному заході фонду “Кран”, який опікується пораненими воїнами з бойовими травмами та тяжкими ураженнями нервової системи.

🤜  Зустріч «Як стрес та тривожність впливають на ваше життя/бізнес/працездатність: все, що потрібно знати про ментальне здоров’я у 2024 році» пройшла напередодні річниці повномасштабного вторгнення.

🦾 Бути разом та допомагати військовим – необхідний внесок у спільну справу та перемогу.

Надія Савченко отримала важливі знання про те, як впливати на своє ментальне здоров’я під час стресових ситуацій, враховуючи важливі аспекти життя та роботи.

💡 Ми отримали можливість приєднатися до підтримки поранених воїнів. Захід зміцнив спільноту та допоміг тим, хто потребує підтримки.

Завдяки партнерам та амбасадорам фонду, ми дізнались більше про діяльність фонду та ціль на 2024 рік – забезпечити якісну нейрореабілітацію для 50 поранених воїнів з ураженнями нервової системи за допомогою курсу команди фахівців під керівництвом Олександр Кулик в клініці «Нодус», які прямо зараз чекають своєї черги.

🙏 Кожен внесок важливий та цінний! Допомагаємо разом!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: