fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Благодійний фонд «Дихай» започатковує грантову програму для підтримки малого і середнього бізнесу, що орендує майно у держави

08/ 07/ 2022
  Благодійний фонд «Дихай» започатковує програму грантів для покриття частини вартості орендної плати орендарів державного майна, що надають допомогу у звязку з військовою агресією російської федерації проти України. На період дії воєнного стану фонд надаватиме гранти для сплати частини орендної плати для орендарів державного майна. Програма виникла як результат обміну офіційними листами з Фондом державного майна України та реалізовується завдяки фінансовій підтримці від небайдужих друзів нашої країни із Сполучених Штатів Америки. Для участі у програмі орендарі державного майна мають відповідати певним критеріям, зокрема, надавати орендовані обєкти державного майна для проживання внутрішньо переміщеним особам із зон ведення бойових дій, надавати обєкт державного майна для організації укриття і тимчасового захисту населення, використовувати обєкт державного майна для потреб здійснення волонтерської діяльності у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України тощо. Програма розрахована на мікропідприємців, малий та середній бізнес. Подавати заявку можуть як ФОП, так і юридичні особи. Максимальний розмір фінансування для фізичних осіб, не зареєстрованих в якості суб’єктів господарювання, становить 3 470 грн. «У ці важкі для країни часи, коли ми ціною людських життів та зруйнованих міст виборюємо своє право на свободу, дуже важливо підтримувати тих, хто активно допомагає наближенню перемоги нашої країни. Головна мета програми – підтримати бізнес, який не тільки продовжує свою діяльність, але й надає суттєву допомогу державі у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України. Ми прагнемо підтримати такі підприємства фінансово, аби вони мали змогу зберегти свій бізнес, надавати робочі місця та робити добрі справи для тих, хто цього потребує» - коментує операційна лідерка благодійного фонду «Дихай» Альона Онищенко. З детальними умовами можна ознайомитися на сайті програми https://rentaid.dyhai.org/

Благодійний фонд «Дихай» започатковує програму грантів для покриття частини вартості орендної плати орендарів державного майна, що надають допомогу у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України. На період дії воєнного стану фонд надаватиме гранти для сплати частини орендної плати для орендарів державного майна. Програма виникла як результат обміну офіційними листами з Фондом державного майна України та реалізовується завдяки фінансовій підтримці від небайдужих друзів нашої країни із Сполучених Штатів Америки.

Для участі у програмі орендарі державного майна мають відповідати певним критеріям, зокрема, надавати орендовані об’єкти державного майна для проживання внутрішньо переміщеним особам із зон ведення бойових дій, надавати об’єкт державного майна для організації укриття і тимчасового захисту населення, використовувати об’єкт державного майна для потреб здійснення волонтерської діяльності у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України тощо.

Програма розрахована на мікропідприємців, малий та середній бізнес. Подавати заявку можуть як ФОП, так і юридичні особи. Максимальний розмір фінансування для фізичних осіб, не зареєстрованих в якості суб’єктів господарювання, становить 3 470 грн.

«У ці важкі для країни часи, коли ми ціною людських життів та зруйнованих міст виборюємо своє право на свободу, дуже важливо підтримувати тих, хто активно допомагає наближенню перемоги нашої країни. Головна мета програми – підтримати бізнес, який не тільки продовжує свою діяльність, але й надає суттєву допомогу державі у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України. Ми прагнемо підтримати такі підприємства фінансово, аби вони мали змогу зберегти свій бізнес, надавати робочі місця та робити добрі справи для тих, хто цього потребує» – коментує операційна лідерка благодійного фонду «Дихай» Альона Онищенко.

З детальними умовами можна ознайомитися на сайті програми https://rentaid.dyhai.org/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: