fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Благодійна організація «СОС Дитячі Містечка Україна» долучається до #ЩедрийВівторокNOW 5 травня

04/ 05/ 2020
  5 травня у всьому світі відбудеться #ЩедрийВівторокNOW - день добра та допомоги. Цього року це ще й глобальна ініціатива єднання у боротьбі проти COVID-19. Організація СОС Дитячі Містечка Україна долучається до Всеукраїнського дня добрих справ і приготувала 3 добрі ініціативи, до яких запрошує долучитись кожного: • Безкоштовні онлайн консультації для усіх бажаючих одиноких мам від психологів та соціальних педагогів організації. Для того, щоб зареєструватись на консультацію: 1) перейдіть за посиланням: https://sos-ukraine2.reservio.com/ 2) оберіть консультації для одиноких мам в рамках Щедрого вівторка 5 травня 2020 року 3) оберіть спеціаліста, зручний час та заповніть реєстраційну форму • Флешмоб #поодинці_разом - під цим хештегом запрошують ділитись в себе на Facebook сторінках власними історіями допомоги та взаємопідтримки. Історіями про те, чому важливо, щоб поруч були люди, які готові підставити своє дружнє плече у непрості часи. • Марафон збору коштів для родин у кризі, якими опікується організація в Київській та Луганській областях. Серед них - родини літніх опікунів і багатодітні сім’ї (від 3 до 7 дітей); родини з дітьми з інвалідністю та родини, де батьки/опікуни відправлені у відпустку без збереження заробітної плати у зв’язку з карантином. Усі вони наразі особливо потребують дружнього плеча! Допомогти родинам у скруті можна вже зараз: внеском через сайт https://sos-ukraine.org/covid-19/ або за допомогою СМС з будь-яким словом на номер 88070 (вартість 10 грн). Долучайтесь до Щедрого вівторка разом з СОС Дитячі Містечка Україна! Приєднуйтесь до творення добрих справ:) Усі деталі Ви знайдете на фб сторінці організації: https://www.facebook.com/sos.cv.ua/

5 травня у всьому світі відбудеться #ЩедрийВівторокNOW – день добра та допомоги. Цього року це ще й глобальна ініціатива єднання у боротьбі проти COVID-19.

Організація СОС Дитячі Містечка Україна долучається до Всеукраїнського дня добрих справ і приготувала 3 добрі ініціативи, до яких запрошує долучитись кожного:

• Безкоштовні онлайн консультації для усіх бажаючих одиноких мам від психологів та соціальних педагогів організації.

Для того, щоб зареєструватись на консультацію:

1) перейдіть за посиланням: https://sos-ukraine2.reservio.com/

2) оберіть консультації для одиноких мам в рамках Щедрого вівторка 5 травня 2020 року

3) оберіть спеціаліста, зручний час та заповніть реєстраційну форму

• Флешмоб #поодинці_разом – під цим хештегом запрошують ділитись в себе на Facebook сторінках власними історіями допомоги та взаємопідтримки. Історіями про те, чому важливо, щоб поруч були люди, які готові підставити своє дружнє плече у непрості часи.

• Марафон збору коштів для родин у кризі, якими опікується організація в Київській та Луганській областях. Серед них – родини літніх опікунів і багатодітні сім’ї (від 3 до 7 дітей); родини з дітьми з інвалідністю та родини, де батьки/опікуни відправлені у відпустку без збереження заробітної плати у зв’язку з карантином. Усі вони наразі особливо потребують дружнього плеча!

Допомогти родинам у скруті можна вже зараз: внеском через сайт https://sos-ukraine.org/covid-19/ або за допомогою СМС з будь-яким словом на номер 88070 (вартість 10 грн).

Долучайтесь до Щедрого вівторка разом з СОС Дитячі Містечка Україна!

Приєднуйтесь до творення добрих справ:)

Усі деталі Ви знайдете на фб сторінці організації: https://www.facebook.com/sos.cv.ua/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: