fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес зустрівся з представниками політичної сили «Слуга Народу»

08/ 08/ 2019
    Сьогодні відбулась робоча зустріч Європейської Бізнес Асоціації з Головою політичної партії «Слуга Народу» Дмитром Разумковим та експертом з питань оподаткування, публічних фінансів, банківського права Данилом Гетманцевим. Бізнес вкотре акцентував увагу на пріоритетних для ефективної роботи та розвитку питаннях. Так, йшлося про необхідність боротьби з тіньовою економікою, фіскалізацію, розвиток cashless та санкції за торгівлю без фіскального чеку, зміну відповідальності за податкові правопорушення, до прикладу, за порушення, які стались не з власної вини чи недбалості бізнесу. В контексті роботи митниці піднімались питання гармонізації митного законодавства України із законодавством ЄС, впровадження інституту авторизованого економічного оператора тощо. Анна Дерев’янко. Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації. Дуже важливо, що пріоритети бізнесу та анонсовані цілі політичної команди в більшості своїй співпадають. Водночас, аби досягти більшого інколи варто і ставити їх більш амбітно. Так, наприклад, на зустрічі чимало часу обговорювали проблему тіньового сектору економіки та необхідні кроки для врегулювання питання. Команда має дійсно чимало важливих та корисних пропозицій і в планах на 5 років – зменшити на 15% тіньову економіку. Але, можливо, якщо бізнес та держава будуть ефективно співпрацювати, цифра в 25-30% - також цілком реальна. Зі свого боку, бізнес готовий взаємодіяти та підтримувати важливі для країни реформи. Крім того, було акцентовано на необхідності вже давно перезрілої судової реформи – адже рух економіки вперед неможливий без неекономічних оновлень, врегулюванні інфраструктурних питань та залученні приватних інвестицій в сферу логістики, комплексному вирішенні питань міграції. Водночас, важливо також сприяти розвитку природних ресурсів  частині запуску цивілізованої системи ринкових відносин із земельними ресурсами, запровадження комплексної лісової політики тощо. Наприкінці зустрічі було домовлено, що бізнес надасть свої пропозиції щодо врегулювання існуючих проблемних моментів та розвитку сприятливого бізнес-клімату в країні. Дякуємо представникам політичної сили за відкритий діалог та сподіваємось на подальшу ефективну співпрацю!
01/

 

Сьогодні відбулась робоча зустріч Європейської Бізнес Асоціації з Головою політичної партії «Слуга Народу» Дмитром Разумковим та експертом з питань оподаткування, публічних фінансів, банківського права Данилом Гетманцевим.

Бізнес вкотре акцентував увагу на пріоритетних для ефективної роботи та розвитку питаннях. Так, йшлося про необхідність боротьби з тіньовою економікою, фіскалізацію, розвиток cashless та санкції за торгівлю без фіскального чеку, зміну відповідальності за податкові правопорушення, до прикладу, за порушення, які стались не з власної вини чи недбалості бізнесу.

В контексті роботи митниці піднімались питання гармонізації митного законодавства України із законодавством ЄС, впровадження інституту авторизованого економічного оператора тощо.

Анна Дерев’янко Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації
Дуже важливо, що пріоритети бізнесу та анонсовані цілі політичної команди в більшості своїй співпадають. Водночас, аби досягти більшого інколи варто і ставити їх більш амбітно. Так, наприклад, на зустрічі чимало часу обговорювали проблему тіньового сектору економіки та необхідні кроки для врегулювання питання. Команда має дійсно чимало важливих та корисних пропозицій і в планах на 5 років – зменшити на 15% тіньову економіку. Але, можливо, якщо бізнес та держава будуть ефективно співпрацювати, цифра в 25-30% - також цілком реальна. Зі свого боку, бізнес готовий взаємодіяти та підтримувати важливі для країни реформи.

Крім того, було акцентовано на необхідності вже давно перезрілої судової реформи – адже рух економіки вперед неможливий без неекономічних оновлень, врегулюванні інфраструктурних питань та залученні приватних інвестицій в сферу логістики, комплексному вирішенні питань міграції. Водночас, важливо також сприяти розвитку природних ресурсів  частині запуску цивілізованої системи ринкових відносин із земельними ресурсами, запровадження комплексної лісової політики тощо.

Наприкінці зустрічі було домовлено, що бізнес надасть свої пропозиції щодо врегулювання існуючих проблемних моментів та розвитку сприятливого бізнес-клімату в країні. Дякуємо представникам політичної сили за відкритий діалог та сподіваємось на подальшу ефективну співпрацю!

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: