fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес зустрівся з Південним міжрегіональним управлінням ДПС по роботі з великими платниками податків

07/ 09/ 2023
    07 вересня 2023 відбулася зустріч Фінансово-податкового комітету Південноукраїнського офісу Асоціації з Південним міжрегіональним управлінням ДПС по роботі з великими платниками податків.Так, зі сторони відомства у заході взяли участь: начальник управління податкового аудиту Наталя Муніка, начальника відділу фактичних перевірок Сергій Суржикова, а також завідувач сектору податкових сервісів  Наталія Самбаєва. Модерували зустріч Віталій Смердов, партнер податкової практики Crowe Mikhailenko, голова Фінансово-податкового комітету Південноукраїнського офісу ЕВА та Інна Гришковець, менеджер комітетів Південноукраїнського офісу Асоціації. Вікторія Власенко радник Crowe Mikhailenko доповнювала голову Фінансово-податкового комітету Південноукраїнського офісу ЕВА. На зустрічі обговорили цікаву тему щодо змін, які несе Закон України № 3219-IX, а саме про відновлення податкових перевірок, скасування єдиного податку 2 %, про нові правила застосування штрафних санкції та щодо перебігу строків давності під час війни та інші оновлення податкових правил . В свою чергу учасників турбували питання стосовно таких актуальних тем, як нарахування податку на нерухоме майно і землю у 2022 та 2023 роках, пільгові умови при нарахуванні податку, які залежать від місця бойових дій та часового проміжку.  Отже, злагоджена робота та довіра бізнесу до  державних органів, особливо до податкової служби є запорукою наповнення бюджету. Зараз важливо продовжувати діалог державної податкової служби та бізнесу та бути взаємно корисними для один одного. Пишаємось нашими компаніями, які продовжують працювати і розвиватися навіть в такі складні часи та демонструє приклад витривалості і доброчесності у веденні бізнесу. Висловлюємо вдячність Південному міжрегіональному управлінню ДПС по роботі з великими платниками податків за відкритість до діалогу. Адже інформаційна підтримка, бізнесу, сервісність та прозорість роботи державних органів є вкрай важливими в умовах сьогодення! 
01/

 

07 вересня 2023 відбулася зустріч Фінансово-податкового комітету Південноукраїнського офісу Асоціації з Південним міжрегіональним управлінням ДПС по роботі з великими платниками податків.Так, зі сторони відомства у заході взяли участь: начальник управління податкового аудиту Наталя Муніка, начальника відділу фактичних перевірок Сергій Суржикова, а також завідувач сектору податкових сервісів  Наталія Самбаєва.

Модерували зустріч Віталій Смердов, партнер податкової практики Crowe Mikhailenko, голова Фінансово-податкового комітету Південноукраїнського офісу ЕВА та Інна Гришковець, менеджер комітетів Південноукраїнського офісу Асоціації. Вікторія Власенко радник Crowe Mikhailenko доповнювала голову Фінансово-податкового комітету Південноукраїнського офісу ЕВА.

На зустрічі обговорили цікаву тему щодо змін, які несе Закон України № 3219-IX, а саме про відновлення податкових перевірок, скасування єдиного податку 2 %, про нові правила застосування штрафних санкції та щодо перебігу строків давності під час війни та інші оновлення податкових правил . В свою чергу учасників турбували питання стосовно таких актуальних тем, як нарахування податку на нерухоме майно і землю у 2022 та 2023 роках, пільгові умови при нарахуванні податку, які залежать від місця бойових дій та часового проміжку. 

Отже, злагоджена робота та довіра бізнесу до  державних органів, особливо до податкової служби є запорукою наповнення бюджету. Зараз важливо продовжувати діалог державної податкової служби та бізнесу та бути взаємно корисними для один одного. Пишаємось нашими компаніями, які продовжують працювати і розвиватися навіть в такі складні часи та демонструє приклад витривалості і доброчесності у веденні бізнесу. Висловлюємо вдячність Південному міжрегіональному управлінню ДПС по роботі з великими платниками податків за відкритість до діалогу. Адже інформаційна підтримка, бізнесу, сервісність та прозорість роботи державних органів є вкрай важливими в умовах сьогодення! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: